2733
2734
عنوان

بیماری cf

| مشاهده متن کامل بحث + 4880 بازدید | 115 پست
یه آزمایش تو بیمارستان انجام داد که دفع چربی نشون داده بود. دکتر گوارش رو عوض کردم گفت حساسیت به پرو ...

۶۰به بالا و درواقع ۸۰به بالا مثبته معمولا دفع چربی دارن با ازکایش متوجه میشن رگه خون تا حالا نشنیدم ولی سی تی اصلا ربطی نداره بعضیا درگیری گوارشی دارن بعضیا ریوی و یا هردو کدوم شهر هستید؟تهران دکتر مدرسی پزشک سی اف هستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارو شکر دستا و پاهاش تکون میده امروز هم توکل به خدا فیزیوتراپی هاش شروع میشه

ان شالله که هرچه زودتر حالش خوب بشه این شوکی که بهش وارد شد بخاطر از دست دادن اب بدنش نبوده؟

2728
میگن خود ایمنیه مگه ربط داره به بی آبی؟

بخاطر اسهال زیادی که داشته فک کردم بخاطر بی ابی اینجور شدن .. مدفوعش دیگ چرب نشد؟ شما بیشتر علائمتون گوارشیه قطعا دکترای شیراز میتونن تشخیص بدن این بیماریو

2738
سلام خوبی؟بچتو چیکار کردی؟

سلام عزیزم تو خوبی؟ممنون.بله آزمایشاتش نرمال بود.الاستاز بالای دویست چربی مدفوع نداشت..خودم گفتم این نمیتونه نشانه سی اف باشه بهم گفت تست عرقی ک قبلا داده زیر ۶۰..باتوجه به اینکه آزمایشاتش نرماله.سی اف نیست.بهم گفت محصولات گاوی به بچم ندم...واقعا خداکنه همینی که میگن باشه‌

سلام عزیزم تو خوبی؟ممنون.بله آزمایشاتش نرمال بود.الاستاز بالای دویست چربی مدفوع نداشت..خودم گفتم این ...

خدارووووشکر خیلی خوشحال شدم توروخدا دیگ فکر سی اف و بذار کنار ان شالله هیچی نیس یه حساسیت سادس

من دخترم وقتی نه ماهو نیم بود اسهال شدید آبکی گرفت رگه های خون داخلش بود خلطی و کفی بود خشک کن میخور ...

عذر میخام دکترا بهتون گفتن مشکل دخترتون چی هست😥...آرمایش انگل عفونت مدفوع داد دخترتون؟اونام چیزی نشون داد یا نه

2706