2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام ببخشید من میتونم ازتون سوال کنم.پسر من تست عرق وچربی مدفوع والاستازش تو آزمایش پارسال خوب بود فقط وزنش کم بود.بهم گفتن سی اف نیست.الان ولی یمدت چربی دفع میکرد خلط دفع میکرد..تا دارو میخوره خوبه تموم میشه دوباره همین وضعه..میشه بپرسم بچه سی افی اطراف شما از اول چربی دفع میکرد.ازاول سرفه داشت

سلام ببخشید من میتونم ازتون سوال کنم.پسر من تست عرق وچربی مدفوع والاستازش تو آزمایش پارسال خوب بود ف ...

سلام عزیزم از اول اول نه کم کم متوجه دفع چربیش شدیم … وزن نگرفت مشکوک شدیم 

2714
یعنی حتی با دارو اشتها آور بچه وزن نمیگرفت؟چطوری بود؟اینم وزن نمیگیره فقط با داروی اشتها آور در حد چ ...

تست عرق میگیرن یکی از راه های تشخیصش هستش..

دفع چربی توی مدفوع.. وزن نگرفتن ..

بعدش که مشکوک شدن ب این بیماری ازمایش ژنتیک گرفتن از پدرومادرش و مشخص شد هردو ناقل این بیماری بودن

اگه تهران هستید برید پیش دکتر مدرسی

بجنورد.تست عرق داده.کلی آزمایش یک سالگی داد..همشون خوب بودن .دست خط دکترو دارم ک نوشته بیمار مبتلا ب سی اف نمیباشد.ولی یهو چندماهیه همه چیز بهم ریخته.دفع چربی داشت بردم دکتر خوب شد.اما بعدش خلط میبینم تو مدفوعش هی خوب میشه دوباره برمیگرده..آزمایش ژنتیک فقط ندادیم.خدا ب پدرو مادرش صبر بده..از خدا طلب عافیت دارم برا بیمارتون.

بجنورد.تست عرق داده.کلی آزمایش یک سالگی داد..همشون خوب بودن .دست خط دکترو دارم ک نوشته بیمار مبتلا ب ...

ان شالله که هیچی نیست توکل بخدا ما برا درمانش فقط شیرازو تهران میرفتیم ..تا تونستن دقیق بگن

من عزیزدلم و۵۰روزه از دست دادم😞😞😞😞بیماریه واقعا بدیه هیچ درمانی نداره

2706