2737
2734
عنوان

شوهرم با دوستاش بیرونه زنگ زده یاد رفته قطع کنه😁🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 127904 بازدید | 613 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه منم این اتفاق افتاده شوهرم با دوستاش رفته بودن بیرون زنگ زد فراموش کرد قطع کنه 😂 به دوستش میگ ...

ای خدا😂😂😂بخدا من هیچ وقت فکر نمیکردم شوهرم همچین جیغایی بکشه دارم از خنده میمیرم 🤣🤣🤣

مَن نِشستَم بِرَوی مِی بِخَری بَرگردی... تَرسم این است مُسلمان شده باشی جآیی...                 
بخدا فقط جیغ میکشن میگن ممد بلرزون🤣

چه پسرهای خوبی هستن................................................................  ...

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2738
گزارش لحظه ای بده اسی😐

الان داره میگه زنده باد هرکی هنوز یه عاشقههه جووووون ممد بببووووق تخمه نرییییز 

باشه شما نکن😐✋🏻

با شما نبودم.

تو تاپیک دیگری و با شخص دیگری بودم عزیزم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
ای جانم تویی که. گفتم چه با جنبه. شوهرش با دوستاش تنهاست ناراحت نیست. دیدم خودتی. دمت گرم😁کلی خ ...

فدات بشم من😂❤نه بابا خوش باشن 

ای خدا😂😂😂بخدا من هیچ وقت فکر نمیکردم شوهرم همچین جیغایی بکشه دارم از خنده میمیرم 🤣🤣🤣

منم هی خندم می‌گرفت گوشیو تو پذیرایی میزاشتم میرفتم تو اتاق یه دل سیر میخندیدم باز برمیگشتم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻
😂😂😂😂😂😂😂باحال

اینقپر باحال بود ضبط کرده بودم صداشون بعد براش گذاشتم 

یه چیزایی میگفتن بهش بنده خدا هنگ کردهدبپد اول موهاشو باز کنه یا لباس عروس رو کمکش دربیاره داد میزد اروم بگید یکی یکی بگید 😂😂😂

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706