2752
2734
عنوان

شوهرم با دوستاش بیرونه زنگ زده یاد رفته قطع کنه😁🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 127912 بازدید | 613 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه قد متوجه نشه این که میگی ی ساعته 😕😕

اره شانس من بعد یه ساعت قطع میشه الانا دیگه🤣الان اهنگ غمگین گذاشتن میگه با ما جفا نکن بخدا دیوانن مردا

مَن نِشستَم بِرَوی مِی بِخَری بَرگردی... تَرسم این است مُسلمان شده باشی جآیی...                 
2731
وای یه بار من اینجوزی شد داشتم گوش میدادم داشتن به دوستشون اموزش شب حجله میدادن😂😂😂😂

ای بی ادبا 🤣اینا بچه مثبتن نهایتش همون فحش بد

اینقپر باحال بود ضبط کرده بودم صداشون بعد براش گذاشتم  یه چیزایی میگفتن بهش بنده خدا هنگ کردهد ...

واقعا چه بی حیایی...

فکر کن چتدروز بعد عروسی اون خانما ببینن قشنگ تو ذهنشون تصور میکنن یا شب عروسی فکر میکنن که الان رفیقشون داره چطور رفتار میکنه و چه کارا میکنه

با عرض معذرت واقعا زشته💔

حالا خوبه چیز دیگه نشنیدی😃فوشای +18

همش فحشه الان اهنگ نانای اصغر صغرا نانای اصغر کبراست🤣

2706