2733
2739
عنوان

شوهرمو ول کردم الان نمیدونم کجابرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2964 بازدید | 87 پست
شوهری که براش ارزش قاعل نشه و نیاد سراغش پس باهم زندگی نکنن خیلی بهتره چون به رفتارش ادامه میده و از ...

این خانم قصد جدایی نداره که همچین عکس العملی نشون بدهبره هم اخر با پای خودش برمیگرده پس بهتره خودشو کوچیک نکنه

🌸هروقت تو زندگی چیزی رو رها کردی اونوقت بهش میرسی و این یعنی یقین و ایمان🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای که مرد رفیق باز ادمو روانی میکنه

ببین عزیزم باید جای رفقاشو براش پر کنی 

اولین مورد غر نزدنه 

هروقت میاد خونه با روی باز برو جلوش و خسته نباشید بگو 

سعی کن خوشتیپ باشی و ارایش صورت ملایم 

بازیهایی که شوهرت علاقه داره یا فیلمی که دوست داره رو بزار تا باهم ببینید عصرا برنلمه بزار سه تایی برید پیاده روی .

یه کم زمان میبره ولی سعیت رو کن فقط از در دوستی رامش کنی تا رابطش با دوستاش کم بشه 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜

شوهر منم همینجوری بود البته خیلی بدتر جوری ک 3روز رفت با رفیقاش منو ول کرد ادمش کردم ولی الان ی لحظه هم ازم دور نمیشه قید تموم دوستاشو زد بخاطر من 

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
2731

یه چیز بگم شاید ازم ناراحت بشی ...یه مدت اصلا بیخیال شو اصلا برات مهم نباشه که با دوستاش میره ...بخدا یه مدت کم حساسیت نشون بدی خوب میشه ..یا تو هم اون روزهایی ک خونه اس با دوستات یا خواهر ت برنامه بچین برو ..بزار بدونه تنهایی یعنی چی...

خدا این رفیقا که میچسبن به آدم متاهل رو لعنت کنه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
اوکی یعنی هر بار اینجوری اذیتش کنه بهتره؟

کی گفته بهتره ولی باید عقلانی تصمیم گرفت 

کسی میره که تصمیمش جدی باشه این خانم هنوز توی اون مرحله نیست 

من داشتم رفیق باز

یه رفیق بازی بود که اومدم شهرشون زندگی کنم

هر روز پیش دوستش بود

فقط باید صبر کنی

بعدشم خواهر من عقده ی بیرون رفتن نداری که

تو این کورنا عنر عنر برین بیرون مریض بشین 

بمونین خونتون

اخر درست میشه منتها باید صبر کنی

یه جایی از رفقاش میبره

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺
2738
شوهر منم همینجوری بود البته خیلی بدتر جوری ک 3روز رفت با رفیقاش منو ول کرد ادمش کردم ولی الان ی لحظه ...

چجوری

من بچه دارم طلاق برام راحت نیست وگرنه هزاربار میرفتم چرا عمرمو هدر بدم.... نمیشه

خوب طلاق نگیر ولی اصلا جایز نیست هر بار بخواد تحقیرت کنه.به نظر من حالت دفاعی بگیری کارت درست نمیشه و یک عمر باید بسوزی و بسازی.مثلا برو قهر چند روز یا تو خونه سرد باش نمیدونم خودت میدونی اینم شد زندگی؟

من بچه دارم طلاق برام راحت نیست وگرنه هزاربار میرفتم چرا عمرمو هدر بدم.... نمیشه

دیوانه

این حرفا چیه میزنی

چرا اسم کلمه طلاق میاری

این دعواها نمک زندگیه

من و مهرداد روز میزنیم تو سر هم

شب هم تا صبح کنار هم هستیم

اینا که جزو مشکل نیس

برو کنار شوهرت باشه

زندگیتو به راحتی بدست نیوردی که بخای به راحتی از هم بپاشونی

برو شیطونو لعنت کن

چجوری

رفتم خونه بابام خیلی از بابام میترسه و تهدیدش کردم ک ی بار دیگه بره قید شو میزنم خیلی سخته کشیدم تا تونستم ادمش کنم ولی الان خداروشکر خیلی خوب شده 

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
ترمز گرفت هول شدم نتونستم بچه رو بگیرم سرش خورد تو داشبورد ماشین کلی گریه کرد شوهرمم گفت خاک برسرت ب ...

چراعجولانه تصمیم گرفتی دختر خوب 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
خوب طلاق نگیر ولی اصلا جایز نیست هر بار بخواد تحقیرت کنه.به نظر من حالت دفاعی بگیری کارت درست نمیشه ...

بعضی لحنا و کلمات سنگینن 

ما باید اب رو اتیش باشیم نه اتیش بیار معرکه

کاری نکنیم زندگیش از چشمش بیفته ۱۰۰ درصد همسرش خوبی هایی هم داره ولی ما فقط بدیاشو داریم میشنویم

2706