2737
2734
عنوان

شوهرمو ول کردم الان نمیدونم کجابرم

2964 بازدید | 87 پست

سلام هردومون مقصریم الان نمیدونم واقعا چیکارکنم

کارش طوریه که یه روز درمیون خونه نیست منم دور درسام بودم دوست داشتم روزجمعه باهم بریم بیرون

دوستش(میسپارمشون بخدا که زندگیمونو جهنم میکنن) زنگ زد گفت بریم بیرون من گفتم بیا بچه رو ببریم بیرون خودمون قبول نکرد

شامم خونه مامانش دعوت بودیم یکم مونده بهذغروب امده میگه بیا بریم دورتون بزنم منم گفتم من عقده بیرون رفتن ندارم که لطف کنی بیای مارو بگردونی ونرفتم گفتم پامونم بذاریم بیرون شبه باید بریم خونه مامانت

یکم سرسنگین شدیم بعد آشتی کردیم دیروزم سرکار بود امروز که خونه بود هی به دخترم میگفتم عصر میریم بیرون جلو شوهرم که برنامه نچینه تا اینکه باز دوستش زنگ زد دوباره قرار گذاشتن باهم برن بیرون

منم گفتم اون از جمعه اینم امروز خوب یه روزم برای بچه وقت بذار دلش سررفت تو خونه بازم یکم بحث کردیم گفت شام میام بریم بیرون منم گفتم میرم خرید

برگشتن که اومدم با زور جواب سلامم داد باقیافه که داره لطف میکنه سوارشدیم گفت حالا چیزی هم میخوای؟ من بادوستام یه چیزی خوردم بازم پارو غرورم گذاشتم گفتم آره برای من وبچه بگیر حرفم نمیزد خیلی هم تند میرفت ترسیدم دخترمون وایساده بود بخوره زمین هی ترمز میگرفت گفتم بیا تو بغلم بشین که بگیرمت که ماجرا شروع شد😭

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ترمز گرفت هول شدم نتونستم بچه رو بگیرم سرش خورد تو داشبورد ماشین کلی گریه کرد شوهرمم گفت خاک برسرت با این گرفتنت عقب نشسته بود که چیزیش نمیشد

منم گفتم تو بد میرونی اونم گفت زیر بار هیچی نمیری هیچوقت مقصر نیستی منم گریم گرفت کوفتم کرد خیرسرش میخواست شاممون بده

رفت بره پیتزا بحره منم پیاده شدم اومدم تو یه پارک نشستم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

بعدش

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚

به دوستش بگو انقدر خاطر خواه هم هستین یکیتون تغییر جنسیت بده اون یکی رو بگیره برید باهم از زندگی لذت ببرین  

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

میدونم یکمم مقصرم الان تو پارک نشستم گریمم گرفته نمیدونم کجابرم برگردم یانه

میدونم یکمم مقصرم الان تو پارک نشستم گریمم گرفته نمیدونم کجابرم برگردم یانه

نیومد سراغتون میدونه تو پارکید

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚

ببخشید اگه نمیتونم جواب همه بدم دارم تایپ میکنم

الانم زنگ زده پیام داده بیا

2706