2737
2739

اخه میگن میبینن منتها لاپوشونی میکنن کسی نفهمه و خدا هیچ ظلمی رو بی جواب نمیذاره و....

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مطمئنم کسیکه ظلم میکنه تاوانشو تو همین دنیا میده از افرافیانم واقعا خیلی زیاد دیدم

اگه میخوای بدونی کسیکه بهت ظلم کرده تاوان میده به خودت نگاه کن که به کسی یا کسانی ظلم کردی و بعدا درگیر گرفتاری نشدی؟

2740
کی بهت ظلم‌کرده؟؟

مادر شوهرم 

باهم قطع رابطه ایم 

یه فرق بزرگی هم بینمونه که همین باعث شده ناراحت باشم الان

من به پسرش گفتم به خاطر من با مادرت بد نشو من میدونم یه مادر چقدر سختی میکشه تا بچه قد بکشه 

اونوقت اون اینو گذاشته پای بی تقصیری خودش که پسرش میاد و میره و..

یه بنده خدایی تو نماز عید فطر بهش گفته فلان عروست(که من باشم)زن خوبیه و....و من دوستش دارم اونم بهش گفته نه همچینم خـوب نیست و....

اون خانم هم خیلی ناراحت شده بود و....

به خانوادم توهین میکرد بی اجازه و بی دلیل میومد تو خونم و داد و بیداد میکرد و....

من دوست دارم خدا بهم نشون هم بده

شاید اون دنیا ببینن.

تازه اگه توبه کنن و خدا ببخشه، یه جوری اون دنیا برات جبران میکنه، بدون اینکه اونا جواب ببینن

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
مگه حتما جواب ظلمشونرو تو این دنیا باید ببینن!!!! 

من ایمان دارم به عدل و بینایی خداوند ولی دوست دارم منو هم دلگرم کنه به وجودش وقتی همه شرایط رو به خاطر اینکه خدا شاهد و ناظره تحمل کردم

خوب برای شما فامیل درجه یکه اگر جواب کاراشو خدا بده متوجه میشید 

اما من چی ادمایی ک خیلی ساله ندیدمشون 

نمیدونم خدا حقمو گرفته یا خیر ؟؟

همین دنیا میخوام هم اون دنیا 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏

من دیدم بابرادرم یه مدت قهر بودیم جاریم همش مسخره میکردو میگفت با تمسخر خواهر برادرا باهم رفتو امد کنید بعد با جاری دیگه میخندیدن تا اینکه باشوهرش دعواش شد شوهرش تاحد مرگ کتکش زد زنگ زد به برادرش گفت بیاین خواهرتو ببر اصصصلا نیومد براشم مهم نبود