2737
2739
عنوان

میگم از کجا میشه بفهمیم کسی که بهمون ظلم کرده جواب دیده یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 34 پست
شاید اون دنیا ببینن. تازه اگه توبه کنن و خدا ببخشه، یه جوری اون دنیا برات جبران میکنه، بدون اینک ...

توبه نکرده و نمیکنه انسان لجوج و لجبازیه 

متاسفانه همسایه هم ازش ترس دارن بی اغراق میگم و خدارو هم شاهد میگیرم که اکثر زنا و مردای شهرمون شهادت میدن که شرنده است 

و معمولا دعوا داره با همه 

خدا شاهده از غرض نمیگم 

یکم گاهی دلم میگیره دلم میخواد خدای بزرگ منم طرفمو بگیره

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
من ایمان دارم به عدل و بینایی خداوند ولی دوست دارم منو هم دلگرم کنه به وجودش وقتی همه شرایط رو به خا ...

شاهد و ناظر بودن خدا برات کافی نیست؟!

یعنی خدا انقد برات بزرگ نیست؟

فک کن دوتا بچه کوچیک دعوا کنند جلو مادر یا مادربزرگ،

بعد یکی اون یکی رو بزنه، ولی اون به مادرش نگاه کنه و بعد ببینه که اون تحسین آمیز نگاش میکنه، و بعد هیچ جوابی نده.

اون بچه با اینکه کتک خورده و جواب نداده، ولی حس خوبی داره و راضیه. چون مادرش دیده.

اما خدا برا ما، از مادر برا اون بچه، کمتره

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توبه نکرده و نمیکنه انسان لجوج و لجبازیه  متاسفانه همسایه هم ازش ترس دارن بی اغراق میگم و خدار ...

همین که همه باهاش بد ن ازش فراری ن و شهادت میدن که آدم شری ه، همین خودش تاوانه

اینکه تو اون دنیا جواب ظلماش رو بده منافاتی با عدل خدا نداره 

قطعا منافاتیبا عدالت خدا نداره ولی خب میگم گاهی دلم میگیره

2731
شاهد و ناظر بودن خدا برات کافی نیست؟! یعنی خدا انقد برات بزرگ نیست؟ فک کن دوتا بچه کوچیک دعوا ک ...

عزیز دلم اگر کافی نبود که هفت یال سخت رو فقط با امید اینکه سرمو بیارم سمت اسمون و بگم خوبه که تو میبینی غیر تو که شاهدی نیست نمیگذروندم

به خدا قسم گاهی چند روز روی نفسم کار میکنم و میبخشمش و واسش طلب خیر میکنم اما باز چند روز بعد میان میگن فلانی اینجور گفته و.... باز دلگیر میشم

قطعا منافاتیبا عدالت خدا نداره ولی خب میگم گاهی دلم میگیره

عزیزم منم همین م....

ولی دلیلش فقط ضعف ایمانمونه. خدا رو واقعا بزرگ نمی‌بینیم. خدا تو نگاه ما کوچیکه...

وگرنه همین که خدا میبینه، برامون کافی بود.

وقتی علی اصغر تو بغل امام حسین تیر خورد، اولین جمله حضرت این بود: رو کرد به آسمون، گفت این برای من آسونه چون جلوی چشمای توست.

و با اون همه بدی، همه ش دعاشون کرد

ما چه ققققدر فاصله داریم با این نوع نگاه....

روزای سختی بود خیلی سخت😭

درکت میکنم....

منم خیلی خاطرات بدی دارم از مادرشوهر م...

ولی تا نبخشی از ته دلت، حالت خوب نمیشه

2740
درکت میکنم.... منم خیلی خاطرات بدی دارم از مادرشوهر م... ولی تا نبخشی از ته دلت، حالت خوب نمیشه

باور کن بخشیدم و به خودم میگم اگر میفهمید اینقدر ازارت نمیداد ولی خب گاهی میاد جلوی چشمم

۷ سال کم نیست خب 

من چند ماهه دارم روی خودم کار میکنم

باور کن بخشیدم و به خودم میگم اگر میفهمید اینقدر ازارت نمیداد ولی خب گاهی میاد جلوی چشمم ۷ سال کم ن ...

عزیزم این اسمش بخشیدن نیست فقط داری سعی میکنی فراموش کنی.

منم وقتی بخشیدم و دوباره خودم رفتم رابطه برقرار کردم، و برعکس اونا، سعی کردم خوبی کنم، حالم بهتر شد

درکت میکنم.... منم خیلی خاطرات بدی دارم از مادرشوهر م... ولی تا نبخشی از ته دلت، حالت خوب نمیشه

بعد عروسیم اولین بار که رفتم ارایشگاه یه دعوایی درست کرد اونسرش نا پیدا که عروس من خیره سره و رفتهارایشگاه و قدیم عروس بی اجازه هیچ جا نمیرفتـ

واسه خونه بابام رفتن اذیت میکرد 

7سال فقط ترسیدم

بعد عروسیم اولین بار که رفتم ارایشگاه یه دعوایی درست کرد اونسرش نا پیدا که عروس من خیره سره و رفتهار ...

بچه داری؟

عزیزم این اسمش بخشیدن نیست فقط داری سعی میکنی فراموش کنی. منم وقتی بخشیدم و دوباره خودم رفتم راب ...

حتی به خداوندی خدا این کار رو هم کردم دفه قبل که ازارم داد و یه مدت نرفتم گفتم میبخشم و میرم و اونقدر خوبی میکنم که بدیها تو خوبی هام گم بشه

به جان دخترم واسه خونی تکونی پارسال حتی دختراش نیومدن من رفتم کمکش و حتی واسه خودم یا مامانم خونه تکونی نکردم به جان عزیزام وسط کار کردنام یه هرزه میگفت به یکی از فامیلام

بعد داشتم واسش کار میکردم به بابا و مامانم توهین میکرد فقط منتظر بود تنها بشیم