2733
2734
عنوان

پیام های خواهرشوهرم

2008 بازدید | 60 پست

سلام ابجیا

من ی ماه پیش با شوهرم بحث خیلی کوچیک داشتیم اما از اونجایی ک من وقتی ناراحتم هیچی از گلوم پایین نمیره از ساعت 7 صبح تا 2 3 بعدظهر هیچی نخورده بودم ک فشارم اومده بود رو 6 رفتم درمانگاه دکتر سرم نوشت برام بعد ازونجای ک با شوهرم قهر بودم گفتم استوری بزارم ببینه پیام بده تو پبجمم فقط فامیلا هستن حالا یک ماه از اون قضیه میگذره من دیروز گوشی شوهرم دستم بود رفتم تو پیامای خواهرش به شوهرم گفته بود استوری خانومتو دیدی چقدر بی جنبس باز رفته زیر سرم محلش نده بزار بفهمه😐

حالا اولین بار بود سرم میزدم تو این مدت عقد 

خودمم میدونم استوری گذاشتنم اشتباه بود اما اون باید اینطوری بگه؟ واقعا تصوراتم ازش خراب شد☹️

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

اینکه خواهرشوهرت چی گفته بود مهم نیی مهم این شوهرت چی گفته بود

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

کارت خیلی جلوه بچگانه ای داشته خداییش 😑

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

یجوری بنظر میاد انگار واسه جلب توجه باشه هر خاهرشوهر دیگه ای هم بود همینو میگفت😂😂🙁🙁🙁🙁🙁

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2706