2733
2739
عنوان

پیام های خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2008 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی جدی چقدز زود فشارت میفته من اگر ۳ روز هیچی نخورم بعد حالم بد میشع

افرین منم تعجب کردم من خیلی وقتا صبح تا شب هیجی نمیخورم کارم به سرم نمیکشه اگه خیلی کار انجام بدم نهایت سرگیجه میگیرم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2740

کارشماخوب نبوده 

دیگه سرم زدن هم استوری میکنید؟

بعدشم انتظارنداریدکه خواهرشوهر از سرم زدن شما تب کنه وناراحت شه که؟

خواهرشوهر رو فقط به عنوان خواهر همسرتون بهش نگاه کنید والسلام

هیچ انتظاری نه از خواهرشوهر ونه ازهیچکدوم از خانواده همسرتون نداشته باشید

حالا ادم فشارشم واسه غذا نخوردن بیوفته خب یه چیزی میخوره میاد بالا دیگه سرم چیه! 

دیگ عزیزم نمیدونستم فشارم افتاده رفتم درمانگاه فشارمو گرفت 6 بود گفت چندروزه هیچی نخوردی گفتم از صبح ک بیدارشدم🥴 بعد سرم نوشت خودش

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️
نه من 7 8 ساعت هیچی نخورم رو به قبله میشم😬

😆سوسول

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز