2733
2734

بچه هااا من یکاری کردم و عذاب وجدان گرفتم.دوستم چند ماهه متاهل شده هم اتاقیمه.کل بچه های طبقه میدونن متاهله .بعد گفته به کسی نگین من ازدواج کردم.امروز به یکی از دوستای صمیمی مشترکمون گفتم فلانی ازدواج کرده چون بحث این شد که یکی از دوستای اون هم داره ازدواج میکنه و گفت به کسی نمیخوام بگم.یهو از زبونم پرید گفتم فاطمه هم متاهل شده.

میدونم اشتباه کردم خیلی ناراحتم😢

گناه کردم یعنی؟😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا نباید بخواد کسی بدونه؟!

نمیتونم مثبت باشم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
حتما دانشجوهستید وتو خوابگاه زندگی می کنید،اگه بفهمند ممکنه اخراجش کنن

الان برای کلاس هفتمیا کارشناس میفرستن که ازدواج کنین برای دین بچه بیارین بعد اینو اخراجش کنن؟ هیچ غلطی نمیتونن کنن

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740
الان برای کلاس هفتمیا کارشناس میفرستن که ازدواج کنین برای دین بچه بیارین بعد اینو اخراجش کنن؟ هیچ غل ...

واقعا ،اون وقت دوره ما سیبیل برداشتن بزرگترین جرم بود و حکمش سه روز اخراج از مدرسه ،هیچی به ما آموزش ندادن

«اللهم عجل لولیک الفرج»

مگ نمیگی همه میدونند وبه همه گفته به کسی نگید؟شاید داره الکی میگه باز خدا میدونه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
واقعا ،اون وقت دوره ما سیبیل برداشتن بزرگترین جرم بود و حکمش سه روز اخراج از مدرسه ،هیچی به ما آموزش ...

یه عده از بچهای مدرسه یکی از اشناهامون، با رلشون را.بطه دارن و خیلی راحت جار میزنن تو مدرسه، یکی دیروز عقدش بود اون یکیم رلش آخرهفته میره خواستگاریش 😐😂وضعیت داغونه

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
گروه زدیم روبیکا هممون خانمیم بیاید 😍 https://rubika.ir/joing/GCGFJICH0GXLXBJULVNPQOJTXJBFSQDA «ل ...

برامن نمیاد

-یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِیپروردگارا قلب مرا به آن‌چه برای من نیست وابسته مگردان...!
واقعا ،اون وقت دوره ما سیبیل برداشتن بزرگترین جرم بود و حکمش سه روز اخراج از مدرسه ،هیچی به ما آموزش ...

والا اینام دیگه دیدن جمعیت داره کم میشه زدن جاده خاکی 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز