2733
2734

بچه هااا من یکاری کردم و عذاب وجدان گرفتم.دوستم چند ماهه متاهل شده هم اتاقیمه.کل بچه های طبقه میدونن متاهله .بعد گفته به کسی نگین من ازدواج کردم.امروز به یکی از دوستای صمیمی مشترکمون گفتم فلانی ازدواج کرده چون بحث این شد که یکی از دوستای اون هم داره ازدواج میکنه و گفت به کسی نمیخوام بگم.یهو از زبونم پرید گفتم فاطمه هم متاهل شده.

میدونم اشتباه کردم خیلی ناراحتم😢

گناه کردم یعنی؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نباید بخواد کسی بدونه؟!

نمیتونم مثبت باشم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
حتما دانشجوهستید وتو خوابگاه زندگی می کنید،اگه بفهمند ممکنه اخراجش کنن

الان برای کلاس هفتمیا کارشناس میفرستن که ازدواج کنین برای دین بچه بیارین بعد اینو اخراجش کنن؟ هیچ غلطی نمیتونن کنن

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
الان برای کلاس هفتمیا کارشناس میفرستن که ازدواج کنین برای دین بچه بیارین بعد اینو اخراجش کنن؟ هیچ غل ...

واقعا ،اون وقت دوره ما سیبیل برداشتن بزرگترین جرم بود و حکمش سه روز اخراج از مدرسه ،هیچی به ما آموزش ندادن

«اللهم عجل لولیک الفرج»

مگ نمیگی همه میدونند وبه همه گفته به کسی نگید؟شاید داره الکی میگه باز خدا میدونه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
واقعا ،اون وقت دوره ما سیبیل برداشتن بزرگترین جرم بود و حکمش سه روز اخراج از مدرسه ،هیچی به ما آموزش ...

یه عده از بچهای مدرسه یکی از اشناهامون، با رلشون را.بطه دارن و خیلی راحت جار میزنن تو مدرسه، یکی دیروز عقدش بود اون یکیم رلش آخرهفته میره خواستگاریش 😐😂وضعیت داغونه

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
گروه زدیم روبیکا هممون خانمیم بیاید 😍 https://rubika.ir/joing/GCGFJICH0GXLXBJULVNPQOJTXJBFSQDA «ل ...

برامن نمیاد

-یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِیپروردگارا قلب مرا به آن‌چه برای من نیست وابسته مگردان...!
واقعا ،اون وقت دوره ما سیبیل برداشتن بزرگترین جرم بود و حکمش سه روز اخراج از مدرسه ،هیچی به ما آموزش ...

والا اینام دیگه دیدن جمعیت داره کم میشه زدن جاده خاکی 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706