2737
2734
عنوان

مسخره ترین دعواتون با شوهر سر چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5216 بازدید | 178 پست
مهمون داشتیم میخواستم سالاد درس کنم هی چونه میزدیم رو اینکه کی پیازشو خورد کنه، من گفتم اشکم در میاد ...

😂😂😂😂😂 

پرتقال خونیِ شوهرمم🍊😎 مردِ عسلیِ منه 🍯❤•••پروفایلم عکس خودمه کپی نشه لطفا

سر اینکه  چرا چیپسو خورده .....من‌شدید رو تنقلاتم  حساسم😐یعنی جوری چنگ زدمش ک صورتش با ناخنم  خون شد از اون روز بهم میگ  گربه وحشی😐😂😂😂😂دیگ نمیزاره ناخن بزارم 😐

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه دفعه هم سر اینکه پسر خاله اش زنگ زده بود بهش دعوا شدیدی کردم (آخه مادرش خیلی دوست داشته با دختر خاله اش ازدواج کنه )منم روش حساسم نمی دونم چرا هی من دعوا کردم هی اون خندید می‌خندید بیشتر عصبی میشدم بیشتر دعوا می کردم آخرشم گریه کردم قهر کردم خودم قبل از شام آشتی کردم ⁦🤏🏻⁩😎 و 🤣🤣😂

2731

سر اینکه خمیردندونو از کجاش فشار بدم

من همون سرشو میگیرم اون میگه از تهش فشار بده

یبارم بحث میکردیم تهش من گفتم اصلا من آدم نیستم اونم گفت چرا؟ گفتم چون زن تو شدم. اون گفت نه من ادم نبودم تو رو گرفتم و بحث سر این شد که کی اول آدم نبوده

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2740
😂گیس کشی بوده 

کاش گیس کشی بود بعدش دعواشد گفتم حالاکه شوخی میکنی ببین رفتم چوب آوردم دوتا زدمش ناراحت شد دعواشروع شد پاشدم رفتم خونه خودمون آخه خونه مادرشوهرم هستیم عقدیم جهیزیه رو نچیدیم هرچقد گفت برگرد برنگشتم شب دروقفل کردم موندم بین کلی اسباب😂

عضوگروه رزنارنجی وزن شروع79وزن هدف۷۰من موفق میشوم
یک ماه نشده عضو شدی چقد پست داری😂

😂😂بگو ماشالا

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
😂😂بگو ماشالا

کاربری چندمته؟ 😂 😂 

والا من کاربری سوممه سایت هم زیاد میام 😂😂😂ولی بازم پست هام زیاد نیست

بچه ها من درخواست دوستی ها رو قبول نمیکنم کاریم داشتین یه جا تگم کنین 
کاربری چندمته؟ 😂 😂  والا من کاربری سوممه سایت هم زیاد میام 😂😂😂ولی بازم پست هام زیاد نیست

😂چهارم

من همه جا پست میزارم الانم سرکارم مثلا ولی بازم تو سایت میچرخم🤣🤣

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
😂چهارم من همه جا پست میزارم الانم سرکارم مثلا ولی بازم تو سایت میچرخم🤣🤣

از چه سالی عضوی؟؟ 

اسم کاربری هات چی بودن شاید بشناسمت

من از 95 عضوم

بچه ها من درخواست دوستی ها رو قبول نمیکنم کاریم داشتین یه جا تگم کنین 
2706