2726
عنوان

مسخره ترین دعواتون با شوهر سر چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5215 بازدید | 178 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ آخ حرف دلمو زدی ساعت هفت صبح بیدارمیکنه پاشو چای دم کن،😤

این باز خوبه میگه بزار پتورو بکشم روت منم سرمایی پتو بلند میکنه باد یخ میره ت  خابم میپره اعصابم خرد میشه

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭
2728
من خیلی دیدمت تو سایت  میدونم دانشجو پزشکی هستی نامزد داری تو تاپیک هات بودم  تو خیلی ت ...

😂😂✋✋ایول اطلاعات

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
بریممممم😍😍😍❤️❤️😂😂

😍❤👌

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
گفتم ک زیاد دیدمت تو سایت😂

😂🤭عجیبه ک من ندیدم

البته خیلی ب اسم کاربری دقت نمیکنم

یه بار سر اینکه برا همسایمون که فر نداشت یه کیک براش درست کردم فرستادم تا دوروز از خونه قهر کرد رفت 😐😐😐 

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..
😂🤭عجیبه ک من ندیدم البته خیلی ب اسم کاربری دقت نمیکنم

منم اوایل دقت نمیکردم 

اما بعدا متوجه شدم حتما باید ب اسم کاربر ها توجه کرد😂😂

بچه ها من درخواست دوستی ها رو قبول نمیکنم کاریم داشتین یه جا تگم کنین 
منم اوایل دقت نمیکردم  اما بعدا متوجه شدم حتما باید ب اسم کاربر ها توجه کرد😂😂

😂✋از این ب بعد توجه میکنم حتما

قرارمون سر ایستگاه اتوبوس بود از شانس بد من عوض شده بود وبه یه خیابان دیگه برده شده بود نیم‌ساعتی گشتم بالاخره پیداش کردم ولی شوهرم خیای ناراحت شد ویه مدت خونه غذا نمیخورد   وبامن حرف نمیزد دوتا بچه هام هم کنارم بودن ازبس خیابونا زو گشتم خسته شدم بجای اینکه من عصبی بشم اون طلبکار بود 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم