2733
2739
عنوان

18سالمه میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4186 بازدید | 143 پست
چرا پیر و بدبخت بجای یه سال ۳سال عقد بمونه تا خونه دار بشه از شوهرش توقع داشته باشه نه خانواده اش ...

انتخابش اشتباه بوده معلومه ک سنش پایینه طرفم ۳۳ سالشه بخاطر اطرافیانش ازدواج کرده تا زوده باید دست بکار شه نمیبینی افکارش چ بچگونس ازدواج اشتباهیی بوده 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه به عشقم برسم حاضرم تو چادر باهاش زندگی کنم 😥😥

الان اینجوری فکر میکنی عزیزم وقتی بهش میرسی هم تا چند سال همینجوری فکر میکنی اما یهو ورق برمیگرده و از یه جایی به بعد همه چی میره رو به عادی شدن 

از اونجا به بعد دیگه یه جور دیگه فکر میکنی دنبال زندگی راحت هستی خسته میشی بی حوصله میشی دوس داری به ثبات برسی 

میدونم الان حرفامو درک نمیکنی اما اشتباه نکن 

هیچ کس با هدف پا پس کشیدن وارد یه رابطه نشده 

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
2742

ای کاش قبل ازدواج چه دختر چه پسر اول سنگاشونو با خودشون باز کنن و خودشون رو بشناسن بعد وارد زندگی مشترک شن.شما هم قبل ازدواج احساسی تصمیم گرفتی و الان نظرت عوض شده اگر میبینی تحمل سختی نداری پس زودتر طلاق بگیر که زندگی اون بنده ی خدام خراب نشه.ولی هیچ تضمینی وجود نداره بعد ها وارد زندگی بشی که اولش با مال و املاک و ثروت شروع شه و همینطور ادامه پیدا کنه .بجاش خودت رو قوی کن چون تو زندگی حتی بهترین نوعش ممکنه اتفاقاتی بیوفته که ادم کل دارایی و ثروتش دود شه بره هوا یک شبه.

دوستش نداری اگه داشتی اینجوری نمیگفتی دیگه خداییش نداشتن پول چیزیه که همهههه تو این دوره درگیرشن اگه ...

دقیقا کاش خیلیا اصلا ازدواج نکنن وقتی توانایی مسئولیت و چرخوندن زندگی رو ندارن..

حالا اگ شوهرت ضرر نکرده بود طلاق نمیگرفتی؟ واقعا ینی  بخاطر پول و ثروت عاشق یکی میشی؟ یوقت دی ...

منم موافق حرف شما هستم 👏👏

اصلا دلایلش برای طلاق منطقی نیست

فقط شما نیستی خییییلی از جوونای ما هستن اول زندگی میرن مستاجری خودم ۱۲ ساله ازدواج کردم بچه ۹ ساله دارم هنوز مستاجرم بیام طلاق بگیرم وااای خدای من!!

همین الان طلاق بگیر پسر مردمو بدبخت نکن مشخصه خیلی دنبال چشم و هم چشمی هستی فردا تو زندگیت به مشکل میخوری

ناراحتم نشو رک حرفمو زدم ۰ون کاملا خودتم اینجوری توضیح دادی بخاطر اینکه بقیه خونه دارن بقیه پول دارن...  شوهرم نداره

توهرزندگی که وارد بشی قطعاااا بامشکلات وسختیایی روبرومیشی حالا یااول راه یا از ازدواج ب بعد اگرقرارباشه بخاطر قرارگرفتن هرمشکلی طلاق وحلال مشکلاتت بدونی نویداینو بهت میدم که تا 10سال آینده 10بار طلاق گرفتی

اگر شوهرتو میخوای ودوسش داری همراهش باش وباهم مشکلاتتون حل کنید ازدیگران هم توقعی نداشته باشه هرکی مالش واسه خودش عزیزه ازاجاره نشینی شروع کن تاخونه بخرید... همه مازمانی دختر بودیم بابهترین جهزیه هممونم دوست داشتیم بریم توخونه خودمون اماازاحاره ای شروع کردیم تا به اهدافمون رسیدیم... 

2740

عزیزدلم این چه حرفهایی که میزنی من تک بچم خب؟۳۰۰ملیون بقران جهیزیه مه یعنی همههههه چی خریدم از ماشین ظرفشویی گرفته تا جارو برقی اتومات و بخارشویی و اتوپرس ۱۵سالگی هم عقد کردم زمانی که شوهرم اومد۱۹سالش بود هیچی نداشتیم هیچچچییی هااااا تازه ۹ماه اومدم خونه خودم از قدیم گفتن زنو زمانی که پول نداری و جیبت خالی بشناس خداروووووشکر ما الان شوهرم با ۲۳سال سن ماشینشو شغل با درامد ماهی ۲۰ملیونشو و خداروشکر قرار کم کم دنبال خونه داریم میگردیم سخت نگیر تو اگه ب جای من بودی و تو خونه بابات کافیه لب تر کنی بعد با یکی ازدواج کنی یکم سختی بکشی چیکار میکنی الانم من ۲۰ سالمه ولی خداروشکر پای شوهرم موندم قدرمو میدونه سعی کن درسته اشتباه کردی با مرد ۳۳ساله ازدواج کردی ولی کاریه که شده خانوم باش و زندگیتو بساز وقتی اونا بهتون کمک کنن شیرینی نداره تا خودت با شوهرت همه چی بسازی از من به تو نصیحت خواهرانه

مثل زن همسایه مون زمان شاه ارباب زاده بود وبه شوهرش میگفت محمود از رعیت هایمان بود ه...

کور بود ندید از رعیت هایشان بوده است ؟ 

خوب وصلت نکنن.

واقعا زشته زن بگه از شوهرم سرم یا بر عکس

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2706