2737
2739
عنوان

18سالمه میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4183 بازدید | 143 پست
طلاق میخوام به خاطر احترامی که دیگع نیست به خاطر اینکه بعد اینهمه تحمل و محبت و دلداری برگشته میگه ا ...

وای اره درست مثل سوهر من که همش میگه اگه تو نبودی من خوشبختر بودم لاقل نمیخواست فکرم درگیر پول باشه .

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم این چه حرفهایی که میزنی من تک بچم خب؟۳۰۰ملیون بقران جهیزیه مه یعنی همههههه چی خریدم از ماشین ...

حیف اون ثروت پدرت که در جهت پیشرفت عقاید استفاده نشده 

آخه چرا باید طوری زندگی کرد که بچه 15 ساله بفهمه شوهر چیه و بخواد ازدواج کنه و خانواده هم نتونن منصرفش کنن که با سیصد میلیون جهیزیه تشویقش هم بکنن..... جای تأسف .... 

2728
حیف اون ثروت پدرت که در جهت پیشرفت عقاید استفاده نشده  آخه چرا باید طوری زندگی کرد که بچه 15 س ...

عزیزم درسته ۱۵ بودم خواهشا الکی قضاوت نکن من با اون سنم بهترین موقعیت دارم الان برا خودم کارمند دانشکده علوم پزشکیم شوهرم ۲۰تومن ماهی درامد داره درسته نمیدونه شوهر یعنی چی خانواده من به شدت منصرف بودن ولی خودم به شخصه گفتم میخوام ازدواج کنم جای من نبودی وقتی صبح تا شب تو خونه تنها خانوادت ۱۰ شب بیان خونه فکرشون فقط کااااااررررر خداروشکر بهم خونه دو طبقه دادن ولی من دارم اجاره شو میگیرم ندادم به همسرم گفتم خودت باید خونه بگیری سالی که من ۳۰۰ملیون بابام برام جهیزیه گرفت بنده اول نرفتم وسایل بخرم اولین کاری کردم پولمو گذاشتم تو بورس بعد ۱ سال پولم رسید ۴۶۰ملیون این یه زن ۴۰ ساله هم نمیتونه من با اون سنم زندگیم ب کور چشم حسود تو مشتمه شوهرم ازم اطاعت میکنه بدون من اب نمیخوره خانواده من عزیزم عقایدشون اوکیه از دختره ۳۰ساله هم بیشتر پخته ترم که زندگی من سر زبونای خانواده هاس لطفا هر چی از دهنت در میاد نگو قضاوت کار درستی نیس

حیف اون ثروت پدرت که در جهت پیشرفت عقاید استفاده نشده  آخه چرا باید طوری زندگی کرد که بچه 15 س ...

در ضمن بنده شوهرم ب خاطر من ۵روز ای سی یو رفت قرص خورد خانواده من اصلا راضی نمیشدن اخرش ب لطف خدا راضی شدن و الانم به شوهرم افتخار میکنن الحمدلله خدارووووشککرررر شوهرم اقاس اینارو به یکی باید گفت که زندگیش بهم ریخته س ربطی به عقاید نداره یکی ۳۰ ساله هم نمیتونه شلوار شو بکشه بالا یکی هم مثل من با ۲۰ سال سن دارم به بهترین نحو اصلا زندگیمو میکنم برای شما متاسفم با این طرز فکرت

سلام . عزیزم اگه با ۱۰۰ نفر دیگه هم ازدواج کنی . هر کسی مشکلات خودش را داره . هیچ زندگی بی عیب و نقص نیست. به نظر من برای این کمال گرایی و حسادت با مشاور صحبت کنید‌. فکر کردید هر کی خونه داره خوشبخته . میگین اطرافیانتون خونه های ویلایی دارن . شما فقط خونه های اونا را دیدید . یه نگاه به زندگی شون بندازید . همه مشکلات دارند

2738