2733
2739
عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 18305 بازدید | 417 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها چه فرقی میکنه مال خودش باشن یا از نت گرفته باشه  مگه میخوایم بریم خونش تو ظرفاش غذا بخو ...

من انقدر ناشکرم ازهمه چی ایرادمیگیرم حتی از بهترینایی که میخرن واسم😔 هی خدا چه دنیاییه ناراحت شدم😔ازاین به بعد وسیله هامو میزارم رو چشمم

عضوگروه رزنارنجی وزن شروع79وزن هدف۷۰من موفق میشوم
2731

اینکه وقت یه عده روگرفت الکی عکس نتی گذاشتی بماند، ولی اینکه میگی نزارید یکیدلش میگیره چه حرف عجیبیه، پس همه زندگی نکنن که شاید یکی که نداره ناراحت بشه، یکی ماشین نداره پس تو خیابون ماشین نیاریدمیبینه ناراحت میشه! نه خانوم هرکس باید اینقدر چشم و دل سیر باشه که با دارایی ونداری بقیه دلش نگیره اینا همه برمیگرده به دید آدم ها.

@نی_نی_یار_5     تاپیک سرکاریه اوکی؟ شاید واقعا آخرش میخاس یه نتیجع گیری کنه توهین ...

بیخیالربابا طرفش درمیایی، مگه لقمان حکیمه ک با اینجور کارا تهش بخواد درس زندگی بده🤦 

خدایااا😂😂

اینجوری که شما توجیح میکنی همه باید برن بمیرن چون ممکنه یکی دیگه ببینه دلش بخواد  یعنی چی!!! ...

والا ایقد دلم خونه شیک وجدید میخاد خونم قدیمیه جهازم دیده نمیشه توش اما همیشه توتاپیکاعکسم همه روهم لایک میکنم ب هیشکی نمیگم زشت یعنی چی دلش میگیره ایشالا ی روزی هم من خونمو میکوبم میسازم 

2740
مشخصه اینقدر ضجه زدی و اشک ریختی با چندتا عکس جهیزیه ک نتونستی هضم کنی😊 از فردا برو پاساژها و ف ...

بس کنن

𝑰𝒕’𝒔 𝒂 𝒈𝒓𝒆𝒂𝒕 𝒃𝒍𝒆𝒔𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 :]🤍✨
ببین عزیزم بخداع من عقدع ندارم ولی خووووب نیس عکس جهازاشونو میزارننن

خب این همه عکس جهاز توی نت هست، یکی که نداره اونجام میتونه نره، یا توی تاپیک جهازم نیاد

ممکنه یکی ذوق زندگیشو داره میخواد شادیشو با بقیه تقسیم کنه، من خودم وقتی تو این جور تاپیکا میام خودم کلی ذوق میکنم برای استارتر 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
بچه ها چه فرقی میکنه مال خودش باشن یا از نت گرفته باشه  مگه میخوایم بریم خونش تو ظرفاش غذا بخو ...

شما الان اینو میگید ولی من وقتمو هدر دادم 

امروز کلی کار داشتم یه نیم ساعت اومدم سر گوشیم هم اعصابم به هم ریخت هم وقتم رفت 

اگه از اول میگفت عکس نتی واسه جهیزیه گذاشتم من نمیومدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
اینکه وقت یه عده روگرفت الکی عکس نتی گذاشتی بماند، ولی اینکه میگی نزارید یکیدلش میگیره چه حرف عجیبیه ...

ما ماشین نداریم ولی هیچوقت حسرت نمیخورم فقط از خدا خواستم بهمون بده

عضوگروه رزنارنجی وزن شروع79وزن هدف۷۰من موفق میشوم
من انقدر ناشکرم ازهمه چی ایرادمیگیرم حتی از بهترینایی که میخرن واسم😔 هی خدا چه دنیاییه ناراحت شدم😔 ...

آفرین کار خوبی میکنی 

همین که واسه من و شما درس عبرت شد کافیه

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...