2726
عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 18305 بازدید | 417 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الکی بابا  عکساشم ک نتیه  خودشم قبلا میگف چندین ماهه رفته خونه خودش

کاملااا مشخص بود

عمدا گفتم 

من کفش و جوراب هم بخرم یکی بگه خوب نیست صدسااال نمیرم عوض کنم

۱ چون اعتماد بنفس دارم و سلیقه خودم قبول دارم از چیزی که خریدم مطمئنم و حرف بقیه برام مهم نیس

۲ پول زیادی ندارم باب میل دیگران برم خرید

بلد جهیزیه به این گرونی بری عوض کنی🤣

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2728

یعنی حالا اسی عکس نتی گذاشته باشه، شماها همه باید شمشیر به دست باشین و یه چیزی بگین، درسته کارش اشتباه بوده ولی از اون اشتباه تر لحن صحبت شماهاست 

یه ساعته دارم سوال میپرسم هیچ کس نیست جواب منو بده اه

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
سرکاری بود  همش☹☹

عه از کجا فهمیدین؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خیلی خوبع ک ترکیبی زدین خوشگل شدع😍 مبارکتون باشه

ممنون ..دوست عزیز

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
مثلا فکردی خیلی زرنگی هرکدوم از عکسات واسه ی جهیزیه بود چجوری فکرنکردی ک باهم ست نیستن آی کیو حقیر ...

@نی_نی_یار_5    

تاپیک سرکاریه اوکی؟

شاید واقعا آخرش میخاس یه نتیجع گیری کنه

توهین بهش کنی فقط شخصیت خودتو نشون دادی

اخه خونه مامانم کرم قهوه ایه بازم خیلی کثیف میشه خیلی هم معلومه که کثیفه

ببین شاید خونه مامانت جنس کابینت ام دی اف  و یا فلز هستش.  آخه های گلاس چرک نمیگیره یا اگرم بگیره  با یه دستمال مرطوب سریع پاک میشه

2706