2726
عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 18305 بازدید | 417 پست
ب زور ولی گف جهاز نمیدم و دخترم نیسی و ...

اسی خودتوناراحت نکن انشالله خوشبخت بشی خیلی هام توهمین نی نی سایت بودن بالای ۴۰۰میلیون جهاز بردن اما جداشدن همه رو فروختن با نصف قیمت خرید حالا کهوبااین شرایط ازدواج کردی سعی کن خوشبخت بشی تا حانواده ات هم متوجه بشن با همسرت کنار بیان و قلبا قبولش کنن 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
ببین من اگ حرفیم زده باشم بین منو اسیه من اون و نبخشم یا اون منو ولی من ب شما حرفی نزدم پس دقیق ...

میرفتی خصوصی بهش فوش میدادی 

اینجا همچین  چیزی وجود داره 

رفتی قسمت اظهار نظر و نظرتو نوشتی 

و اینجا هم عمومی هستش 

هرکی هر حرفی بزنه همه حق دارن  که نظر بدن 

جا تو اشتباه اومدی 

نمیخواد حساب رسی بزاری برا دنیایی که خودت مقصری توش

فقط سعی کن درست برخورد کنی با هرچیزی که حتی اشتباه بود 

منم نیومدم بهت تند کنم و بد رفتاری خودت شروع کردی

(خانوم محترم تو فلان فلان فلان فلان بپات بیوفتم فلان کنم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چ ساده ای ک حتی کلمه ازش باورت میشه

اصلن دروغ بگه بچه هم نباشه بافحش دادن ومسخره کردن اون چیزیش نمیشه این کاربری رومیسوزونه یکی دیگه میزنه امالحن بدوکلمات زشتی ک توب کارببری توذهن بقیه میمونه وحس بدی روازخودت منتقل میکنی دعواکردن روبزاربرای دفاع ازخودت نه دیگرکاربرا واین مسائل 

دوست خوبم من اصلا تو جایگاهی نیستم که بخوام قضاوتت کنم چون نمیدونم روزگار چی برای من در نظر گرفته

فقط آرزو میکنم یه روزی انقدر داشته باشی و خرید کنی که تاپیک جهیزیه واقعینو ببینیم🥰

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

متاسفم  برا طرز فکرت هرکسی  ی چیزی میخره ذوق و شوق داره که ب بقیه نشون  بده و این طرز فکر اصلا درست نیست که چون یکی نداره بقیه نباید خوشحالیشون  رو نشون بدن  همیشه بهتر از ادم هست بدتر ار خودمون  عم هست  سعی کنیم ب چیزایی که داریم قانع باشیم و باهاشون خوشحالی کنیم 

عشق مثله ی اهنگ رو تکرار،ی جای مشت رو دیوار مونده باهام ،تنهاییمو  بی تو بغل میکنم،بغضمو  حل میکنم تو گریه هام ...
ادم وقتی عکسارو میبینه دلش میگیره

والا من که چندین ساله ازدواج کردم خیلی از وسیله هامم قدیمی شده یا حتی خراب شده وقتی تاپیک جهیزیه میذارن ذوق میکنم.برای اون عروس خوشحال میشم.خیلیها جهیزیه شون از من بهتره خیلی ها هم پایینتره از من.سعی کنیم مناعت طبع و عزت نفس داشته باشیم.دلم میگیره دیگه چه حرفیه؟؟؟برای خوشی دیگران خوشحال بشیم تا روزگار هم ما رو خوشحال کنه