2733
2739
عنوان

دلم میخواد تو روز معلم😌

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 117 پست
بیا باهم بریم من که مدرسه دولتی نبودم کلی شهریه میدادم توی اون دوره ای که ما بودیم یه نفر پزشک نشد . ...

جالبه همه میگفتن اونی ک پزشک شده خودش تلاش کرده معلم نقشی نداشته بعد الان چطوری اونی ک پزشک نشده معلم مقصره؟! معلم تاثیر داره ولی دانش اموزم خیلییی مهمه

یکی هست ایکیوش نمیکشه بهترین معلمم باشه نمیتونه کاری کنه

کاربری دست دو نفره
قبول دارم بعضی هاشون بدن 😂 ولی خب نباید اینطوری هم گفت

این بنده خدا اسی همرو نگفت ک

خانم اسدیانو گفت😅 

قد:۱۷۵   وزن اولیه:۹۰      وزن هدف: ۷۰       وزن فعلی:۷۰     عاشق خدام چون میدونم هیچ عشقی موندگار تر از عشق اون نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفت درسته ولی بچه ها بی ادب نیستن  به چشمم دیدم بچه ها با هر اخلاقی هم که باشه با معلم خوب ، ...

من خیلی رفتار بد دیدم حتی با معلمای خوب

پشتشونم زیاد نرف میزدن یا ادا درمیارن

حتی جلو معلمم دیدم 

کاربری دست دو نفره
جالبه همه میگفتن اونی ک پزشک شده خودش تلاش کرده معلم نقشی نداشته بعد الان چطوری اونی ک پزشک نشده معل ...

کلا مدرسه مون بی استعداد بودن جالبه واقعا

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
2731
جای من نبودی که ببینی چی کشیدم چه قدر تحت تاثیر قرار گرفتم و روانمو به گند کشیده بود با تراپیست یکم ...

حق داری پس❤

بهشون فکر نکن دیگه گذشت... اونا هم یه جایی بخاطر این رفتار زشتشون جواب پس میدن،شک نکن

موفق باشی🌱

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
نمیدونم معلمات باهات چیکار کردن ولی همیشه سعی کن تو حرمتشونو نگهداری

کسی که حرمت منو نگه نداشته و حتی ادب نداشته و هر چی از دهنش در اومده گفته چه حرمتی دقیقا؟ 

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
صد درصد من الان به یکی از معلمام زنگ زدم و کلی تبریک گفتم بهش چون واقعه معلم خوبی بود 

همه جا خوب و بد هست

معلمی شغل حساسیه ولی چون بعضیا با سهمیه میان و تو گزینش معلمی بیشتر حجاب و نمازجمعه مهمه از این قبیل معلما میبینی

کاربری دست دو نفره
2740
این بنده خدا اسی همرو نگفت ک خانم اسدیانو گفت😅 

درسته😂❤

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
من خیلی رفتار بد دیدم حتی با معلمای خوب پشتشونم زیاد نرف میزدن یا ادا درمیارن حتی جلو معلمم دیدم&n ...

دوره ی من اینجوری نبود ولی بچه های نسل جدید شاید 

دیگه باید متناسب با اونا رفتار کرد 

هر چقدر باهاشون دوست باشی و نزدیک تر ، رفتارشون هم بهتر میشه 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
منم همینطوررر از شانس گندم ۷۰ درصد معلمام بیخود بودن خیلیا باورشون نمیشه و میگن به هر حال زحمت کشی ...

دقیقا همین

میومدن از بچه های خودشون تعریف میکردن😐

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
این ناظمون یه کاری کرد من یک روز کامل گریه کردم

😔

اکثر بچه هایی که از مدرسه فراری ان بخاطر همین معلما و مدیر و ناظمان

بعد همینا جلو‌ والدین میرن تو نقش دایه مهربان تر از مادر

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
کلا مدرسه مون بی استعداد بودن جالبه واقعا

600 هزار نفر کنکور تنربی گیدن ظرفیت پزشکی و پیرا پزشکی 5هزارم نیست

الان حالا زیاد کردن

ک اوناهم خیلیاشونو بهترین مدارس رشد میدن

مدرسه پدر من پنجمین مدرسه برتر ایرانه، سالی 40 تا پزشکی دارن بجز المپیاداشون

واقعا طبیعیه ی مدرسه هیچی نداشته باشه ی مدرسه خیلی خوب چندتا

بچه درس خون باید باشه

کاربری دست دو نفره
همه شون ن ولی واقعا ۲تاشونو تا زنده م نمیبخشم عقده ایا

منمممم به خدا سپردمشون 

2706