2737
2734
عنوان

چجوری بچه رو از پوشک بگیرم؟

198 بازدید | 9 پست

سلام دوستان، یه دختر دارم ۲سال و ۹ماه، هنوز جیششو نمیگه، نه میتونه حرف بزنه (فقط در حد کلمه) نه میتونه حرفامو متوجه بشه، چند ماه پیش خواستم از پوشک بگیرم دیدم هیچی نمیفهمه از معنی جیش، تا اینکه امروز اومدم ۱باره از پوشک بگیرم، ۱کلیپ خارجی بود در مورد توالت رفتن از شرکت cocomelon که معنی اونو میفهمه، اما وقتی میبرمش توی دستشویی خخخخ مقاومت میکنه، فک میکنه کلا جیش کردن بده، و همش جلوی خودشو میگیره، تو دسشویی حتی ۱ قطره هم جیش نکرده ولی به محض اینکه میارمش جیش میکنه تو خونه، اونم کوچولو کوچولو، انگار که خودشو نگه میداره، کلی دعواش کردم چون واقعا دیگه برای خودم اعصاب نمونده، بعد از دعوا فهمید منظور از جیش کردن چیه، الان پوشکش کردم یکم استراحت کنه و نفس بکشه، پی پی که اصلا و ابدا نمیکنه! من کنار دستشویی مینشونمش، و از قصری استفاده نکردم، دوستان لطفاً کمک کنین، چه کنم؟ دیگه دارم دیوانه میشم، ماهی ۵۰۰ یا بیشتر پول پوشکشه، از وقتی هم که از پوشک گرفتمش در طر روز، در طی شب خ کم جیش میکنه تو پوشکش در صورتی که قبلا ۲بار تو خواب پوشکشو عوض میکردم بس که جیش میکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلیل قطره قطره جیش کردنش ترسیدنش از شماست اصلا نباید سرش داد بزنی کاری که که میترسه دعا کن مشکل عفونت ومثانه براش پیش نیاد

یکی از اقوام سرپی پی کردن داد زد بچه ش ترسید دقیقا۱۰روز پی پی نکرد بستریش کردن 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

مورد بعدی حتما حرف هاتون متوجه میشه فقط ازتون میترسه سعی کن اروم باشی هروقت کلافه وعصبی شدی سریع برو اتاق نفس عمیق بکش دوباره بیا پیشش اصلا نباید خشونت شمارو ببینه.بذار جیش کنه رو فرش اسمون که ب زمین نمیاد هیچ بچه ایی هم ازاول مثل ادم بزرگ داخل توالت جیش نکرده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عزیزم اصلا اصلا دعوا نکن باهاش خیلی استرس زاهست خود این مرحله براشون دعوا بدترش میکنه فقط زمانی شروع کن به از پوشک گرفتن که خودت کاملا آمادگی روانی داشته باشی خیلی خیلی صبر و حوصله میخواد براش  با  عروسک نشون بده یا اگر معنی جاییزه رو متوجه میشه خوراکی دوست داشتنیش یا برچسب جاییزه بده بگو هروقت جیشتو تو دستشویی کردی جاییزه میدم مثلا شکلات یا بر چسب اوایل همون پوشکو ببند ولی هر یکساعت ببرش دستشویی بعدا از شرت آموزشی استفاده کن اگر جیش کرد تو دستشوییی حسابی تشویقش کن بوس بغل جاییزه خلاصه کلی تحویل بگیر اگر نکرد عادی باش 

وقتی داری از پوشک میگیریش دیگه حق پوشک کردنش نداری .

اوایل هر۵دقیقه یباریادوبار ببرش توالت با ملایمت بهش بگو جیش کنه ذوق کن ودست بزن براش هروقت جیش کرد اگه از توالت میترسه ببرش تو بالکن بعدن بالکن بشور.به مرور تایم توالت رفتنش بیشتر کن مثلن هر دقیقه یبارببرش جیش کنه درحد یک دقیقه صبرکن اگه جیش نکرد بیارش تو خونه.چندروز بعد هر۲۰دقیقه ببر چندروز بعد هرنیم ساعت

هروقت مایعات بخوره بیشتر جیش میکنه  اینو کم کم دستت میاد

غروب ببعد هم بهش مایعات نده شب قبل خاب هم ببرش جیش کنه.

صبرصبر صبر داشته باش

2740

وقتی هنوز حرف نمیزنه و متوجه حرفات نمیشه بزرگترین اشتباهه که بخوای از پوشک بگیریش . ولش کن اون اصلا امادگیشو نداره . من پسرمو عید کلا از پوشک گرفتم چون خودشم قشنگ همکاری میکرد اماده بود . شما بچت اماده نیست الکی خودتو و اون بچه رو ازار نده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

باباشو بزن بگو دیگه نمیشه پوشکت کنم اگه تو خودت جیش کردی من میدونم با تو 😐😐

بچه هم سر عقل میاد

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌