2058
2075

پرسپولیس_سرور_استقلال#  

من یه دختر رویایی ام ❣ هر روز با آهنگای مورد علاقه ام میخندم و میرقصم ❣ گاهی یه غذای کاملا ناشناخته درست میکنم که همه عاشق مزه اش میشن ❣ کلی کتاب مختلف خوندم و وقتم رو به جای تلف کردن با پسرای علاف خیابونی به رشد خودم اختصاص دادم ❣ عاشق اینم که گاهی که دارم رو بوم نقاشی میکشم اصلا متوجه گذر زمان نمیشم و فقط لذت میبرم ❣ با این حال گاهی هم آروم تو تنهاییم گریه میکنم و بالشمو بغل میگیرم ❣ حتی گاهی با حضار خیالی ذهنم کلی صحبت و درد و دل میکنم تا خالی بشم ❣ تازه یاد گرفتم زندگی من به خودم مربوطه و نباید طبق معیار ها و صحبت های بیجای مردم زندگی کنم میخوام برای خود خود خودم باشم .....!!!!💜

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

نکوشین خودتونو 🤣

میدونین چیه؟؟ من زندگی رو به یه جاده تشبیه میکنم که باید تا اخرشو بری، ممکنه زمان طی کردنش خسته بشی ولی اگر نکته های مثبتشو ببینی میتونی نهایت لذتو از جاده ببری، بابت اتفاقای کوچيک ناراحت نشو و تو عرض زندگی نکن و طول زندگیتو به بهترین شکل طی کن....... همیشه گفتم... الانم میگم.... (در جاده ی زندگی آن قدر محکم قدم برمیدارم که تقدیر نیز جلویم زانو بزند....) 
2064
2051
2082
عقده ای تویی که خوشحالی نمیتونی ببینی بی ادب بد بخت

تو عقده ای چون دوست داری گریه مارو ببینی

من به تیمت توهین نمیکنم چون شعورشو دارم به خودت توهین میکنم تا چشات در بیاد عقده ای بدبخت بیچاره

ادب و شعور سرور بی ادبی و بی شعوری    

یعنی چی؟!😐🤧

من یه دختر رویایی ام ❣ هر روز با آهنگای مورد علاقه ام میخندم و میرقصم ❣ گاهی یه غذای کاملا ناشناخته درست میکنم که همه عاشق مزه اش میشن ❣ کلی کتاب مختلف خوندم و وقتم رو به جای تلف کردن با پسرای علاف خیابونی به رشد خودم اختصاص دادم ❣ عاشق اینم که گاهی که دارم رو بوم نقاشی میکشم اصلا متوجه گذر زمان نمیشم و فقط لذت میبرم ❣ با این حال گاهی هم آروم تو تنهاییم گریه میکنم و بالشمو بغل میگیرم ❣ حتی گاهی با حضار خیالی ذهنم کلی صحبت و درد و دل میکنم تا خالی بشم ❣ تازه یاد گرفتم زندگی من به خودم مربوطه و نباید طبق معیار ها و صحبت های بیجای مردم زندگی کنم میخوام برای خود خود خودم باشم .....!!!!💜
1718