2733
2739
خیلی ببخشیدا ولی زااااارت

يه روز يه استقلالي ميره کتابفروشي ميگه: ببخشيد آقا کتاب قهرماني استقلال  رو 

داريد؟

يارو ميگه: نه، ما کتابهاي تخيلي نمي فروشيم!

😂

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
بدون تعصب تصمیم بگیرید.قبول کنید استقلال بهتر بازی کرد.خودمم استقلالیم

ایوللللل دقیقاااااااا👌🏻😁

خدایی از هر لحاظ بگی استقلال بهتر بود پرسپولیس فقط برای دفاع و مساو اومده

تو شاه رگ زندگــی منــی دلبر🫀🥺‌‌‎‌‌‎‎‌‎‌‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه خودشون همچین چیزی بگن 🤣🤣

پرسپولیس زلزله   محبوب هر چی دله⁦❤️⁩

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
شما همون ی موقعیتم نداشتین😂

تو اصن فوتبالو دیدی؟😂😂

قشنگ تیمتون و سرویس کرده بودیممم😂😂

لک قشنگ تو چشاش ی داور توروخدا سوتو بزن خاصی موج میزد🤣

تو شاه رگ زندگــی منــی دلبر🫀🥺‌‌‎‌‌‎‎‌‎‌‌
2740
وای نمکدون 

خــوشــتـريـــن رنــگ مـحـبت در وجـود / اي کــه پيـــکــارت تعــصـب مي ســرود

بـــا تــو هســتـــم باتو اي يــــار نفـيـــس / پرسپوليسم پرسپوليسم پرسپوليس . . .⁦❤️

يه روز يه استقلالي ميره کتابفروشي ميگه: ببخشيد آقا کتاب قهرماني استقلال  رو  &nbs ...

یدونی پرسپولیس مث چیه؟

مث اینه که به ی بچه سر صف جایزه بدن بعد خودش و از همه بالاتر بدونه ولی نمیدونه جایزه شو مامانش براش گرفته😂😂😂😂💙

تو اصن فوتبالو دیدی؟😂😂 قشنگ تیمتون و سرویس کرده بودیممم😂😂 لک قشنگ تو چشاش ی داور توروخدا سوتو ...

ن پس فقط تو میبینی😂😂

یکم دیگه تیمت الکی خودشونو بزنن زمین سرویس شدن لازم نی پرسپولیس سرویسشون کنه😂😂😂

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
اقا من شرط بندی کردم اگه نبره باید شام بدم به 7 نفرررررررررررررر

میخوای شرط بندی کن میخکای فحش بده 

بی احترامی کنی خیلی زاحت شان و مقامتو میگی یه شاه ایچ وقت بی احترتمی نمیکنه ی جنگ برد و باخت داره ن شما باختی یعنی از من بدتری ن ما باختیم از شما بدتر 

این تیم در همه حال یکیه دوتاشون بازیکنای قوی داره ادم بیکار میخواد بجای زندگیش اینجوری فوتبال سر لوحه زندگیش قراز بده 

من خودم پرسپولیسم ولی اگر کسی از تیمم ب شما گفت کیسه واقعا بدم میاد چون مغر های خالی صدایشان بیشتره😉

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
به لطف یزدان و بچه ها پرسپولیس قهرمان میشه⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یار ۱۲ رو یادت رفت که😜😂

همه زحماتو اون داورای بیچاره میکشن حیفه اسمی ازشون نمیاری 😁

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
2706