2733
2734
ایوللللل دقیقاااااااا👌🏻😁 خدایی از هر لحاظ بگی استقلال بهتر بود پرسپولیس فقط برای دفاع و مساو اوم ...

با عرض معذرت باید بگم رنگ به رخسار گل محمدی نموند....😂😂😂😂

استقلال همیشه تهاجمی بازی می کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یدونی پرسپولیس مث چیه؟ مث اینه که به ی بچه سر صف جایزه بدن بعد خودش و از همه بالاتر بدونه ولی نمیدو ...

خــوشــتـريـــن رنــگ مـحـبت در وجـود / اي کــه پيـــکــارت تعــصـب مي ســرود

بـــا تــو هســتـــم باتو اي يــــار نفـيـــس / پرسپوليسم پرسپوليسم پرسپوليس . . .⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
2731
یار ۱۲ رو یادت رفت که😜😂 همه زحماتو اون داورای بیچاره میکشن حیفه اسمی ازشون نمیاری 😁

خــوشــتـريـــن رنــگ مـحـبت در وجـود / اي کــه پيـــکــارت تعــصـب مي ســرود

بـــا تــو هســتـــم باتو اي يــــار نفـيـــس / پرسپوليسم پرسپوليسم پرسپوليس . . .⁦❤️⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
خــوشــتـريـــن رنــگ مـحـبت در وجـود / اي کــه پيـــکــارت تعــصـب مي ســرود  بـــ ...

ابی تر از انیم که بی رنگ بمیریم 

قرمز نشویم هرگز که با ننگ بمیریم😎

شعرو که همه بلدن دیگه 😄

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
ابی تر از انیم که بی رنگ بمیریم  قرمز نشویم هرگز که با ننگ بمیریم😎 شعرو که همه بلدن دیگه ...

🙄  شعر داریم تا شعر

این باخت مثل باختای قبلی چیزی از ارزشهای استقلال کم نمیکنه😆😆😆😆😆

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
ابی تر از انیم که بی رنگ بمیریم  قرمز نشویم هرگز که با ننگ بمیریم😎 شعرو که همه بلدن دیگه ...

هرچیم باشه بازم خونی ک تو بدنت جریان داره قرمزه ‌

❤❤❤

❤💋حس قشنگیه زن بودن برامردی ک همه دنیاته🫁❤
🙄  شعر داریم تا شعر

فوتبال ادبیات نیست که شعر و سبک شعرش مهم باشه 

فوتبال به سبک بازیه 

به تلاشیه که بازیکنا تو زمین میکنن 

نه به شعر و خریدن داور 

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
خداییش حال کردین لک چ قشنگ توپ میگرفت ولی دروازه بان استقلال از ترس هی خودشو میزد ب در و دیوار:)))

🤣🤣🤣

پس الان فهمیدی موقعیتامون زیاده ... خودت سوتی دادی🤣

فعلا ک لک سیل راه انداخته وسط زمین بش بگید از دربیای بعد پوشک کنه خودشو🤣🤣🤣

تو شاه رگ زندگــی منــی دلبر🫀🥺‌‌‎‌‌‎‎‌‎‌‌
2706