1874
2079
عنوان

جهیزیه من + عکس 😍😍😍

81106 بازدید | 638 پست

سلام مهربونا ان شاالله قسمت همه جوونا بشه که برن سر زندگی خودشون

من تو این هفته لوازم برقی کوچیکم را خریدم و هفته دیگه ان شاالله بزرگا را میخرم

از لوازم برقی کوچیکم براتون عکس میزارم نظرتون میخوام

ممنون میشم دعای خیرتون بدرقه آغاز زندگی من باشه😘😘

مبارکت باشه 🙂

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

خوشبخت بشی عزیزم💚

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
2064

@طلایییی    

@sahar123sa    

@_____نیل_____    

@آناتا    

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
2051

😍خوشبخت باشی عزیزم

بهترین ها بدرقه زندگی قشنگتون❤

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2082

😍آخی الهی خوشبخت بشین 

ولی خب شاید بعضی عروس خانوما هزینشو نداشته باشن بخرن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
1718