2737
2739
عنوان

Reset settings

34 بازدید | 3 پست

سلام ریست ستینگ که اینجا توضیح داده اطلاعات گوشی پاک نمیشه شامل عکس ها و فیلم ها هم میشه؟ ینی اونا پاک نمیشن ؟ ممنون میشم جواب بدید.

زخم که میخوری حتما مزه مزه اش کن حتما نمکش آشناست.

بله همه چی پاک میشه. گوشیت میشه مثل روز اولی که خریدی. خالیییی. حتی شماره های سیو شده یا پیام ها یا اپلیکیشن ها همه چی پاک میشه. قبلش همه چی رو از گوشیت خالی کن اطلاعاتو بردار بعد ریست کن 

اابته بعدش خیلی خوبه گوشیت  سبک میشه هر مشکل نرم افزاری داشته باشه حل میشه ولی کلی وقتتو میگیره تا دوباره همه چی رو وارد کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی اینجا نوشته اطلاعات پاک نمیشه اما شما اینطوری که میگید نمیدونم چیکار کنم دو دل شدم

بالاش نوشته فقط برای بعضی گوشیهای مدل اخیر سامسونگ. حالا دقیقا نمیدونم چی جوریه یا گوشی شما جدیده یا نه. مال من که قدیمیه. البته یه راههایی هست که بک آپ بگیری. مثلا مخاطبینتو انتقال بدی به سیمکارت. یا نرم افزار گوگل فوتو نصب کنی عکساتو اونجا ذخیره کنی بعد ریست کردن دوباره گوگل فوتو رو نصب کنی و آدرس ایمیلتو بدی عکساتو دوباره داشته باشی 

من خودم هربار خواستم گوشیمو ریست همه عکسا و فیلما و آهنگارو خالی کردم تو لپ تاپ

حالا بازم میتونی از یه نفر که تو کار موبایل هست بپرسی تا مطمئن بشی

2731