2733
2734
ببین عزیزم طلسم وجود داره اما کار هر کسی نیست خیلی معدود افرادی تو دنیا وجود دارند که بتونن این کار ...

اتفاقا چند نفری هستن استاد علوم غریبه که عالمن و هیچ پولی هم بابت باطل کردن طلسم نمیگیرن پس قضاوت نکنید اینجور 

طلسم رو هم خیلیا میتونن انجام بدم که البته طلسم های بد و جدایی و... رو هیچ مسلمونی انجام نمیده و بله توی ایران محدودن این افراد ولی وجود داره و هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

فقط و فقط حزر امام‌جواد ببندین آب رو اتیش دنبال هیچی هم نرید ک حرامه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
انقدر نباید مطمئن باشیم این آقا اصلا از من پول نگرفت و همه ی دستورات قرآنی بود

اسي میشه به من آدرس یدی من و مادرم چندساله هر شب کابوس میبینیم دیگه دارم به خودکشی فکر میکنم و البته جادو هم برامون کردن

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
خدا لعنت کنه هرچی رمال و فالگیرو جادوگره،،،وقتی طرفو بنابرهردلیلی ک مد نظرشون هست طلسم میکنن رو زندگ ...

عزیزم به من کمک میکنی

من خودم اذیت میشم و شدیدا هم شوهرم با بچم پرخاشگره

البته مشکل خودم بعد از عروسیم پیش اومد و الان نزدیک ده ساله که ادامه داره

2738
ببین عزیزم طلسم وجود داره اما کار هر کسی نیست خیلی معدود افرادی تو دنیا وجود دارند که بتونن این کار ...

شما خودت تجربه طلسم داشتی ک چند خط برامون جمله های قشنگ کنار هم ردیف کردی تحویل ما دادی 

فقط خدا و دیگر هیچ ....

منو مامانمم اعتقادی نداشتیم ولی وقتی کار من و همسرم داشت به طلاق میکشید خالم گفت برم ببینم جادو ندارین

واقعا بود و حل کرد و ما خوب شدیم

هست عزیزم

ولی به هر کسی اعتماد نکن

خیلیا دروغ میگن بعضیا واقعا بلد هستن 

خدا لعنت کنه هرچی رمال و فالگیرو جادوگره،،،وقتی طرفو بنابرهردلیلی ک مد نظرشون هست طلسم میکنن رو زندگ ...

عزیزم میشه آدرس یه من بدی من چندساله علائم همسرت رو دارم و دارم دیوونه میشم کار شدم فقط گریه و زاری هیچ کس هم تا الان موفق نشده درمان کنه 

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
از کجا میشه استاد علوم غریبه پیدا کرد

عزیزم خیلی باید گشت پرس و جو کرد از حوزه های علمیه و... ولی خب اینجور نیست هرکسی بشناستشون و... و برا همه جار بزنن این کار رو میکنیم

پولم نمیگیرن اصلا، به هیچ وجه هم اسم طرف رو نیمگن که چه کسی طلسمت کرده چون از نظر دینی مشکل داره و نباید بگن ولی گاها مشخصات فرد رو میگن برات یه بنده خدایی بود تا مرز طلاق رفت با باطل کردن طلسم زندگیشون شد گل و بلبل بازم نه دعای خاصی داده بود و نه پولی نه چیزی غسل کردن با چند نوع گیاه بود و شستن کل وسایل خونه و... یعنی میخوام بگم هر طلسمی راه باطل خودش رو داره ن اینکه تو اینترنت یه متن می‌نويسن میگن باطل کردن سحر اینا همش الکیه هرقفلی کلید خودش رو. داره

2706