2737
2739
عنوان

كسي كه پدرشو از دست داده و دلش تنگه رو با چه جمله اي ميشه آروم كرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رحمتشون كنه عزيزم خيلي غم بزرگيه من فقط ميخواستم ميتونستم كنارش باشم تو سكوت

من همیشه به اونهایی که بابا دارن میگم کاش بابای آدم مریض باشه روتخت بیمارستان باشه اما باشه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2731
یه بابا دارم عذاب الهیی تو این دنیاست خدا نصیب گرگ بیابون نکنه

بابای منم برای ما پدری درست حسابی نکرد ولی هیچوقت راضی ب مرگش نبودم ، هروقت بچه هایی و یا دخترایی و میبینم که چقدر راحت باباباشون راحتن حرف میزنن میگن میخندن دلم پره غصه میشه امشبم رفته بودیم خونه داییم ، دختر داییم و دیدم چقدر باباش باهاش خوبه راحتن یه عالمه حسرت خوردم

تا خدابنده نواز است به خلقش چه نیاز....

هیچ جمله ای ندارم واسه تسکین این غم ..خیییلی سخته فوت پدر عزیزم متاسفم..اما بدون خیلی ها شرایط تو رو تجربه کردن و تو تنها نیستی ..به این فکر کن پدرت دوست نداره شما غمگین باشی و روحش آزرده میشه...

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 
2740
اتفاقا این حرف یه حقیت محضه مگه قرار بود بابای‌تو تا ابد زنده باشع؟؟ نه دیر یا زود میمرد همونطور ...

نه تا ابد ولی دلم میخواست توعروسیم میبود

بچمو میدید 

بهم سر میزد

من فقط ۱۷ سالم بود

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
من همیشه به اونهایی که بابا دارن میگم کاش بابای آدم مریض باشه روتخت بیمارستان باشه اما باشه

باور كن اونم خيلي سخته عزيزم اين كه ببيني پدرت جلو چشمات ذره ذره داره آب ميشه خيلي طاقت فرساست😕

باور كن اونم خيلي سخته عزيزم اين كه ببيني پدرت جلو چشمات ذره ذره داره آب ميشه خيلي طاقت فرساست😕

هی😥😔

بابای منم برای ما پدری درست حسابی نکرد ولی هیچوقت راضی ب مرگش نبودم ، هروقت بچه هایی و یا دخترایی و ...

کاش پدری نمیکرد یه روانی از دستش امنیت جانی نداریم همه رو آسی کرده تو درو همسایه آبرو نزاشته 

من که هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه آرومم کنه. دلتنگیشم نمیتونی در نهایت رفع کنی. فقط سعی کن وقتی حرف میزنه فقط به حرفاش گوش بدی و همدم باشی. اینکه بگی همه یه روزی میمیرن بیشتر عذاب اوره تا دلداری دهنده