2733
2734
عنوان

كسي كه پدرشو از دست داده و دلش تنگه رو با چه جمله اي ميشه آروم كرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 94 پست
الان به خودت اینجوری دلداری بدن دوست داری؟ نمیشد یه ادم بهتر مثال بزنید     منم پدرم فوت ...

فقط دردکشیده درک این حد از غم رو داره 

پدر و مادر عزیزم دلتنگ روی ماهتون هستم😭😭
الان به خودت اینجوری دلداری بدن دوست داری؟ نمیشد یه ادم بهتر مثال بزنید     منم پدرم فوت ...

خب‌مگه‌دزوغ گفتم بلخره میمیزیمدیگه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوری نگو منم همین دلم می خواست اما پدرو مادرم اینو نمی خواستن تحمل بیماری هم برای خودشون سخته هم ...

😔😔

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
خب چيكار بايد بكنه عزيزم؟ من حس ميكنم خودش داره همه تلاششو ميكنه يعني با جمع خانوادگي بيرون ميره گا ...

درکش میکنم. منم فوت پدرم ناگهانی بود و جوون بود نسبتا و بعدش خیلی از مسیولیتهای خونه رو دوش من افتاد. خیلی سخته. باز خوبه شما رو داره درد دل کنه. چون من خودم خیلی تنها بودم. بنطرم بهتره بیشتر بهش گوش بدی تا بخای حرف بزنی. گاهی وقتها ادمها با گفتنو و گریه کردن راحت میشن. 

2728