2737
2734
عنوان

كسي كه پدرشو از دست داده و دلش تنگه رو با چه جمله اي ميشه آروم كرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 94 پست
منم تو سن هفده سالگی پدرمو ازدست دادم بی کس وبی پشتیبان شدم دختر باید بابا داشته باشه دل دختر قرص با ...

خدا رحمتشون کنه. 🖤 

برای ماها که پدر های خوبی داشتیم سخته نبودشون. 

نمیتونیم بگیم به درک که مرد😔

ممنون عزیزم خدا پدر شماروهم بیامرزه ،صحیح وسلامت باشید

لطف داری ایشالا آینده پراز اتفاقهای قشنگ برات باشه❤😍

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه اقایی میشناختم پنج سال بعد مرگ پدرش هنوز صبح به صبح براش گریه میکرد عکسش رو زده بود بالا سر تختش ...

ببينيد من كنارش نيستم دقيق نميتونم حالتاشو زير نظر بگيرم ولي مثلا  به كاراي پدرش ميرسه به دانشگاهش ميرسه حس ميكنم ميخواد روحيشو حفظ كنه مثلا  با جمع خانوادگي و گاها دوستانه بيرون ميره ولي تو حرفاش اميدواري نميبيني...نميدونم با اين وضعيت چقدر ديگه طول ميكشه

اخه با قهر و دعوا چیزی بدست نمیاد با حرف زدن شرایط عوض میشه

نه والا واسه ما از حرف گذشته 

قهر و دعوام نمیکنیم فقط ولش کردم خودم باپسرم خوشم 

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2731
تلخيش همينجاست كه واقعا انگار برا همچين غم هايي هيچ كار خاصي نميشه انجام داد 

گذر زمان مرحم دردهاست 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
نه والا واسه ما از حرف گذشته  قهر و دعوام نمیکنیم فقط ولش کردم خودم باپسرم خوشم

مشکلت چیه‌خب‌این که‌نشد زندکی خودت داغون میشی

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2738
مشکلت چیه‌خب‌این که‌نشد زندکی خودت داغون میشی

دیگه چکنم اینم سرنوشتمه

سرنوشت زو میشه تغییر داذ همونجور‌که من تغییر دادم

نه بابا من به هر در زدم بن بست بود جنگیدم و باختم

نفس عمیق بکش براش

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم

به نوع رابطه شما هم بستگی داره

مثلا ممکنه بخواد خودشو لوس کنه برای شما

یا برعکس

یا دنبال بهانه باشه که فاصله بگیره

ولی اصولا بعد پنج ماه ادم دیگه به پذیرش رسیده

من جای شما باشم فرصت میدم اون هر چی میخواد درد دل کنه

بعد خودم از چیزای دیگه حرف میزنم ببینم چقدر تحویل میگیره

من همیشه به اونهایی که بابا دارن میگم کاش بابای آدم مریض باشه روتخت بیمارستان باشه اما باشه

اینجوری نگو منم همین دلم می خواست اما پدرو مادرم اینو نمی خواستن تحمل بیماری هم برای خودشون سخته هم از اینکه باعث زحمت می شن بیشتر اذیت می شن

پدر و مادر عزیزم دلتنگ روی ماهتون هستم😭😭
هیتلر مرد بابات مرد بابای منم میمیره من و تو‌هم میمیریم تموم‌شد رف

الان به خودت اینجوری دلداری بدن دوست داری؟ نمیشد یه ادم بهتر مثال بزنید   

منم پدرم فوت کرده. حرفتون یکم ناراحت کننده بود

2706