2752
2734
عنوان

كسي كه پدرشو از دست داده و دلش تنگه رو با چه جمله اي ميشه آروم كرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 94 پست
من فقط ميخوام به عنوان يه همدم كنارش باشم و حس تنهايي نكنه😕ولي انگار هيچ كاري ازم برنمياد

کنارش باش. به نرفهاش گوش بده اما واقعا نمیتونی کاری کنی عزیزم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابای منم برای ما پدری درست حسابی نکرد ولی هیچوقت راضی ب مرگش نبودم ، هروقت بچه هایی و یا دخترایی و ...

باورتون نمیشه ولی من گاهی حتی وقتی دخترمو تو بغل همسرم میبینم بهش حسودیم میشه و بغض میکنم. 

میگن آدم فراموش میکنه، 5 سال گذشته. برتی من که مثل روزهای اول داغش تازگی داره😔😔😔

با گریه و ناراحتی چیزی عوض نمیشد تصمیم گرفتم بگم مرد که مرد به درک که مرد

نمیدونم والا من که نمیتونم بگم به درک که بابام مرد. شاید تا الان ۱۰۰۰ دفعه به خودم گفتم اگه فلان کارو میکردیم الان بودش. طبیعت آدما همینه. مردم سگ و گربشون میمیره ناراحت میشن اون وقت چطوری طرف باباش مرده بگه به درک که مرد

2731
اگه طرفت مرده که چیزی نگو. فقط جلوش زیاد از بابات حرف نزن که یادآور بشه براش. اگه یه وقت جایی خواستی ...

منم سعي ميكنم همين كارايي كه گفتي و انجام بدم انگار خودمم ميدونم تا سالگردشون حالش اينطوريه ها ولي نميتونم اين حالشو ببينم همش ميخوام يه كاري كنم اينطوري نباشه

هرجوری که حس میکنی تغییرش میده مخصوصا که از نظر‌....بهت وابسته اس میتونی تحت کنترل بگیریش

سه هفته اس جامو جدا کردم تویه اتاق دیگه میخوابم اعصاب و روانم آروم شده گرچه خودم اذیت میشم

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
دروغه که زمان آروم میکنه سالهاگذشته ولی نبود پدر مثل اینکه پشتت خالی بشه بله تحملش کردم و باهاش ساخ ...

منم تو سن هفده سالگی پدرمو ازدست دادم بی کس وبی پشتیبان شدم دختر باید بابا داشته باشه دل دختر قرص باشه ازوقتی بابام رفت انگار دیگه امنیت نداشتم الان سی وسه سالمه وهنوز ....

نمیدونم ، شاید فقط یه بغل یا اینکه بدونه همراه هستی  فقط کمی از این درد کم کنه، حتی زمان هم حل ...

عزيزم خيلييي سخته 

كاش ميتونستم بغلش كنم تو سكوت ولي حتي اين كارم نميتونم فقط مجازي ميتونم كنارش باشم😕

الان حدودا ٥ماه از فوتشون ميگذره 

یه اقایی میشناختم پنج سال بعد مرگ پدرش هنوز صبح به صبح براش گریه میکرد

عکسش رو زده بود بالا سر تختش 

این ادما خیلی حساسن

به نظرم الان بعد پنج ماه دیگه کم کم باید کنار بیاد دوستتون 

خب‌این کارت استباه بود

نه بابا اگه شرتیطمو بدونی میبینی درسته

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
منم تو سن هفده سالگی پدرمو ازدست دادم بی کس وبی پشتیبان شدم دختر باید بابا داشته باشه دل دختر قرص با ...

عزیزم

روحش شاد

منم ۱۷ ساله بودم الان ۳۰ سالمه

2706