2752
2734
عنوان

كسي كه پدرشو از دست داده و دلش تنگه رو با چه جمله اي ميشه آروم كرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 94 پست
دروغه که زمان آروم میکنه سالهاگذشته ولی نبود پدر مثل اینکه پشتت خالی بشه بله تحملش کردم و باهاش ساخ ...

بفکر زندگی خودت همسرت و فرزندای آیندت باش

اینو بدون زندگی همینه بازم عزیزانت رو ازت میگیره

چون قرار نیست مادرت تا ابد زنده باشه و یا خاهرت برادرت حتی خودت

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم همچین مواقعی باید اجازه داد طرف عزاداریشو بکنه ماهم حواسمون باشه کنارش باشیم با جمله هایی مثل میفهممت خیلی سخته گریه کن خالی شی یه کار خیر در راهش بکن هممون یه روزی میریم فقط خدا ابدیه ارومش کنی به مرور بهتر میشه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2731
بفکر زندگی خودت همسرت و فرزندای آیندت باش اینو بدون زندگی همینه بازم عزیزانت رو ازت میگیره چون قرا ...

اوهوم درسته

تلاشمم همینه 

اما شوهرمم که بدرد نخوره 

خونوادمن که کلا بی تفاوتن 

خودمم و پسرم

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

من یازده ساله که دلتنگ پدرمم. و کسی نتونسته منو دلداری بده و ارومم کنه. مطمئن باش شما هم نمیتونی. گذر زمان خودش مرحم دردهاشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ببین منم همین بودم به خدا  ولی می دونی چرا من و دوستت بیشتر اذیت شدیم؟ چون ما وابسته بودیم&nbs ...

اتفاقا پر از دغدس چون پسره و بعد فوت پدرش همه مسئوليتا افتاده گردنش كار پدرش،خودشم دانشجوعه يعني مشغوله كلا خودم فكر ميكنم روزاي تعطيل هرچقدرم دورش شلوغ باشه اذيت ميشه😕

عزيزم من كامل نميتونم دركت كنم ولي ميدونم غم بزرگيه مردا معمولا حرف نميزنن در اين مورد مخصوصا وقتي ...

اگه طرفت مرده که چیزی نگو. فقط جلوش زیاد از بابات حرف نزن که یادآور بشه براش. اگه یه وقت جایی خواستید برید کاری خواستید بکنید یه دفعه دیدی منصرف شو بهش گیر نده بدون که یاد خاطره ای میوفته. مردا بهتر از ما زنا با این چیزا کنار میان چون تو زندگی بلاجبار درگیر کار میشن. تا ۱ سال اول خیلی خیلی سخته بعدش میشه یه دلتنگی که همیشه کنج دلت میمونه و فقط با یادآوری خوبی های اون طرف آروم میشی و بس

من یازده ساله که دلتنگ پدرمم. و کسی نتونسته منو دلداری بده و ارومم کنه. مطمئن باش شما هم نمیتونی. گذ ...

من فقط ميخوام به عنوان يه همدم كنارش باشم و حس تنهايي نكنه😕ولي انگار هيچ كاري ازم برنمياد

احتمالا پدرتون زنده است که اینطور حرف می‌زنید .  خدا پدرتون رو حفظ کنه 🤲

گور بابای پدرم تو هر حزاب شده ای که هس‌امیدوارم زودتر بمیزه تا برم سر قبرش بخندم و لذت ببرم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
اون بدردنخور رو اصلاح کن

چجوری؟

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2706