2737
2734
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92157 بازدید | 901 پست
اسی با چی جربش میکردی؟؟بارداریت قبلش رژیم گرفتی برای جنسیت؟؟

با روغن زیتون 

گلم باداری من هم داستان داره من شهریور ماه عروسب کردم و از همون اول شوهرم گفت بچه میخوام همون ماه اول بادار شدم شوهرم از اول گفت پسره و پسرم شد نه رژیم نداشتم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
مامای بی شرف انقد از این عبارتهای لوس بی معنی بدم میاد من جات بودم بعد زایمان میرفتم به خاطر این ح ...

اوفففف نگم برات از بیمارستان فرداش میخواستم کمی بخوابم انگار داشتن تمیزکاری اساسی میکردن تخت را میکشیدن رو زمین  اصن یه وضعی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=190536569]بستگی به شانس داره والا ما رو مثلا بی حس کرده بودن همه چی رو فهمیدم خیلی بد بود وقتی بچه رو برداشتن ...[/QUOTEمن بیمارستان کمالی زایمان کردم طبیعی عالی بود اگه خواستی زایمان کنی برو اونجا عالی شده 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
وایییی مامان شدن چ سخته😭😢 زایمان طبیعی که سختره از اون😂😭 من اگه بچه دار شم حتما سزارین میکنم ط ...

مامان شدن خیلی سخته واسه من باداری و زایمان هیچی نبود ولی بچه داری و تربیت بچه خیلی سخته پسرم نوزادی سختی داشت رفلاکس شدید کم خوابی اوووووفففف

2728
آره حس خوبیه اما من انقد داد زده بودم تا چندروز صدا نداشتم بخیه های منم تا مقعدم بود🤦‍♀️

وااای چقدر اذیت شدی... اخه وزن بالارو سزارین میکنن... اگر کوتاهی کرده باشن در حقتون خیلی نامردن 😔😔

خواهش میکنم برای خونه دار شدنمون صلوات بفرستین لایک کنید منم برای حاجتتون دعا میکنم
2740
به سلامتی خوب بود زایمانت راضی هستی؟

خداروشکر

بالاخره زایمان دیگه عمل و ...

مشکلی ندارم ففقژ معده درد و گرفتگی عضلات

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
منم سزارین بودم و دو روزه سر پا شدم باورت میشه روز دوم تو بیمارستان خودم پا میشدم و راحت و بدون کمک ...

وای منم همین کار رو کردم بعد زایمانم با ذوق به بچم شیر میدادم بعد بلند شدم راه میرفتم خیلی راحت مادر شوهرم پشت سرم گفته بود انگار نه انگار زایمان کرده مسئول بهداشت بهم گفت وای چقدر راحت راه رفتی ولی به نظرم کارمون اشتباهه حالا میفهمم مامانم میگفت بخواب چشت میکنند چی میگه اون موقع میخندیدم بهش میگفتم خرافاتیه ولی تا دو ماه هر شب لرز میکردم بواسید گرفتم نابود شدم

ببخشیدا این سوال بی ربط رو میپرسما

اما شنیدم کسایی ک طبیعی زایمان میکنن خیلی واژنشون از داخل گشاد میشه حتی اگ عمل کنن تنگ کنن باز از داخل گشاد هستن لذتی نمیبرن آیا حقیقت دار؟

سلام دخترا  بچه ها بنظرتون با وجود هموروئید و بواسیر، زایمان طبیعی کار درستیه؟؟ چیکار کنم؟؟&nb ...

من بواسیر نداشتم ولی بعد خیلی اذیت شدم البته الان خوب شدم

2706