2733
2739
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92336 بازدید | 901 پست
وای منم عاشق زایمان طبیعی ام خیلی سختی کشیدم بارداری اولم نزدیک هشت ساعت درد کشیدم ولی زایمان دوم پو ...

اوه جقدر طولانی 

مگه زایمان دوم نباید زاحت تر باشه 

ناامیدم کردی که

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو نی نی سایت خوندم یه آمپول میزنند وقتی دهانه رحم هفت سانت شد بعد تو دیگه دردها را حس نمیکنی ام ...

دکترم گفت بدون درد و اینا

اما نمیدونستم دقیقا چیه 

کلا ترسوهم دعام کنید ❤️

2742
من تو بارداری اولم ۲۱سالم بود وزن دخترم۴.۱۹۰ بود😭😭 دکترا سزارینم نکردن با ۱۸ تا بخیه طبیعی زایمان ...

آخی الهی ولی بعدش آدم حس خوبی داره مگه نه مث حس یه قهرمان

البته همه مامانا قهرمانند 

ما زنها خیلی ماه و مقاوم و دوست داشتنی هستیم

عزیزم منم خیلی بخیه خوردم تا نزدیک مقعدم بخیه بود

اوه جقدر طولانی  مگه زایمان دوم نباید زاحت تر باشه  ناامیدم کردی که

نمیدونم بخاطر وزن زیاد بچه بود البته بچه اولمم وزنش زیاد بود ولی دومی بیشتر عذاب داد

مامان ۲۲ساله 😊مامان دوتا پسر شیطون🤪
بچه ها من قدم بلند لگنمم خوبه  خودم دوست دارم سز شم چون به شدت از طبیعی میترسم و و اصلا تحمل ن ...

خیلی خیلی به روحیه خودت بستگی داره من هیچوقت هیچکس را به زایمان طبیعی تشویق نمیکنم چون خودت بایدبخواهی

2740
آخی الهی ولی بعدش آدم حس خوبی داره مگه نه مث حس یه قهرمان البته همه مامانا قهرمانند  ما زنها ...

آره حس خوبیه

اما من انقد داد زده بودم تا چندروز صدا نداشتم

بخیه های منم تا مقعدم بود🤦‍♀️

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
استارتر میشه یه سوالی بپرسم؟؟؟من دیابت دارم و فصد باردار شدم دارم ..اما از همین دردایی ک میگید میترس ...

عزیزم من اطلاعی ندارم ولی چون مامانم دیابت داره و بدزخمه به نظرتون سزارین بشین سخت نیست جا زخمتون دیر خوب بشه

منم پسرم سه سال و نیم هست' زایمانم طبیعی بود و فوق العاده راحت کل تایمی ک درد کشیدم دو ساعت بود اما ...

دقیقا ماما خصوصی خیلی مهمه کاش منم گرفته بودم

منم طبیعیم تاریخ زده ۱۵ خرداد ک تو ۴۰ هفته هستم☺☺. ولی میترررسممم تایپینکو بخونم😕. فقط اومدم بگم ...

ایول دختر من باردار یودم اینقدر خاطره زایمان های مختلف خونده بودم که دقیقا میدونستم قرازه چی بشه

ببین من ترس از درد ندارم ..استانه دردم تا حدی بالاس ..مترسم زیر دست دکتر بی تجربه بیوفتم .. من حقیق ...

اگه تونستی مامای خصوصی بگیر نتونستی هم مهم نیست ببین من آستانه دردم خیلی پایینه تونسنم قطعا تو هم میتونی

اگه تونستی مامای خصوصی بگیر نتونستی هم مهم نیست ببین من آستانه دردم خیلی پایینه تونسنم قطعا تو هم می ...

خوشبحالت ک تموم شد زایمانت ..برا منم دعا کن .دعاکن بچمو سالم بغل کنم 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706