2733
2734
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92520 بازدید | 901 پست
خب ماما خصوصی بگیر 

تو فکرشم ..قراره برم سوال کنم ببینم اجازه میدن ماما ببرم یا ن ..چون بعضی بیمارستای دولتی نمیزارن

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتاق فیزیولوژیک همون اتاق خصوصیه؟

من اتاقم خصوصی نبود ولی خب کسی تو زایشگاه نبود پسر من شب نوزده ماه مبارک رمضان به دنیا اومد تو بیمارستان دعای جوشن کبیر پخش بود

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
2731
من رفتم خصوصی میگه بیا طبیعی زایمان کن بدون درد  زایمان بدون دردم دارن اما هزینش بالاس  ...

اپیدوراله ک بایدتا ۴سانت درد بکشی بعد بیحسی میزنن و هزینش زیاده 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ببین من ترس از درد ندارم ..استانه دردم تا حدی بالاس ..مترسم زیر دست دکتر بی تجربه بیوفتم .. من حقیق ...

این ترس طبیعیه منم داشتم انشاا... راحت زایمان کنی 

این تاپیکو بخون من خوندم انجام دادم بنظرم خیلی تاثیر داشت 

مخصوصا دعاهایی که گفته به پا ببندین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1000498/نکاتی-برای-آماده-شدن-برای-زایمان-طبیعی

خداجونم شکرت😍
کم تجربگی بود عزیزم

والا منم بچه اولم بود اما ته و‌توهه همه‌ چیزو ‌در اورده بودم. تازه من یه کسور دیگه رفته بودم و‌اصلا با سیستم اون‌ کشور اشنایی نداشتم اولش. به نظرم برات مهم نبوده و‌ادم ریلکسی بودی. خدا رو‌ شکر که همه‌ چی برات خوب پیش رفته

این ترس طبیعیه منم داشتم انشاا... راحت زایمان کنی  این تاپیکو بخون من خوندم انجام دادم بنظرم خ ...

ممنون عزیزم چشم حتما میرم

اپیدورال چیه من نمیدونم 😐😐😐😐

منم تو نی نی سایت خوندم یه آمپول میزنند وقتی دهانه رحم هفت سانت شد بعد تو دیگه دردها را حس نمیکنی اما فرآیند زایمان کندتر میشه

جنسیت بچه هات چی بود؟

اولی دختر ۴.۱۹۰با۱۸ بخیه

دومی پسر۴.۱۰۰با۱۰ بخیه

هردوشون طبیعی

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
وای امیدوارم کردی انقد استرسشو دارم 😂😂😂 زایمانتون چطور بود ؟ 

جز زایمانهای خوب محسوب میشدم سه ساعت درد کشیدم اما خب به هر حال درد داشت درد غیر قابل وصف 

وزنشون بالا بوده ماشاا... چند هفته زایمان کردی؟

از ژنم بوده چاقیشون

دخترم ۳۸

پسرم۳۹

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
خوب بود راضی بودم نمیگم آسون بود ولی حس هایی رو تحربه میکنی که قابل توصیف نیست شایدم من خیلی احساسات ...

دقیقا منم از زایمان نمیترسیدم