2733
2739
عنوان

تقویت موی کودک

118531 بازدید | 23 پست
دخترم 21 ماهشه..موهاش فوق العاده کم پشته(خیلی خیلی کم موئه)
با دکترش که مشورت کردم میگه چون رشد خودش خوبه و مرتب مکمل های ویتامینیش رو میدی به خاطر تغذیه نیست!!!!
من برای تقویت موی دخترم میتونم چی کار کنم؟ عید 2 ساله میشه ولی بس که موهاش کمه حتی نمیتونم یه گیره بهش بزنم..
لطفا اگه روغنی؟ راه حل گیاهی بی خطری میشناسید به من کمک کنید تا بتونم به موهای دخترم برسم و از این وضعیت دربیاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی بهتر از zinc نیست عالیه ولی حتماً خارجیش رو گیر بیار
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
ممنونم آدنیس جون... برا دختر خودت هم جواب داده؟ به چه میزانی اینا رو قاطی میکنی؟ روغن بادام تلخ یا شیرین؟
راستش من چند دفعه به موهاش روغن کنجدو روغن زیتون هم زدم ولی انگار بی فایده بود...
مولتی ویتامین خودش هم آلمانیه و روی هم داره؟ ممکنه کم باشه؟
زینک رو باید تحت نظر دکتر بهش بدم یا همین طوری هم میتونم بدم؟ باعث بلوغ زودرس نمیشه؟ چه مارکی از چه شرکتی بهتره؟
اگه روش های استعمال خارجی جواب داده شده باشه بهتره.
2740
با روغن زیتون و روغن بادوم ماساژ بده

بزار نیم ساعت بمونه ببر حمام

هر روز اینکار رو بکن

روغن زیتون بودار باشه بهتره
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
تخم مرغ هم خوبه

روغن زیتون خیلی عالیه امتحان کن
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
وااای ممنون سمیه جون حتما باید روزانه این کارو بکنم؟ حموم خونمون سرده میترسم روزانه که ببرمش حموم سرما بخوره...
ولی حتما حتما روغن زیتون رو براش امحان میکنم
اگه اینکار رو انجام بدم حالا روزانه نشد روز درمیون امیدی هست تا عید وضع موهاش بهتر بشه؟
موهاشو یکسالگی کوتاه کردین؟یا مال موقع بدنیا اومدنشه؟معمولا موهارو تو یه سالگی از ته میزنن تا پرپشت بشه.مال برادرزاده منم همینطوری بود حتی بعضی جاهاش مو نداشت یکسالگیش از ته زدن الان خیلی بهتر و پرپشتر شده
تلاش کن،طلاش کن!
2706