2204

سلام ، ۲۰ هزار 

روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم خواستارم😂محمَّدٌ رَسولُ اللَّهِ وَالَّذينَ مَعَهُ أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُمالله اکبر✌🇮🇷 تولد۴۳سالگی🌷  کسے که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه... #قدس خونبهایت،سردار دلها مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل    جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !... مدافعین حقوق بشر کَرند ، کورَند ، لالَند...کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !... نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم .مرگ بر حقوق بے بشر.. خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بچه ها یه چیز باحال پیدا کردم

یه سایتی که ازش میتونید برای بچه ها لباس و حوله و عروسک با اسم خود کودک بگیرید! اسمی که میگید رو روی اجناس گلدوزی میکنن. من امتحان کردم و عالی بود

حتماً سر بزنید  

2050
گندم ۲۰  برنج ۷۵

برنج ۲۰ تومن؟

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤

مصرف بیشتر مردم برنجه اما نمیدونم موقع فطریه دادن چرا همه به قیمت گندم میدن😂😂

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اگرربیشتر غذای برنجی میخورین و برنج ایرانیر۱۰۰ تومن اگر نونی بیشتر میخورین ۲۰ تومن

اگه هیچی نخوریم تکلیف چیه؟ 🙂

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2292