2733
2734
عنوان

برق ها رفته 🥺🥺🥺بختک ،

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 55 پست
چرا فقط رو بعضیا میوفته اخه عمم بااین سنش تجربه نکرده بااینکه استرس واینام داره 

خوش به حالش که تجربه نکرده

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اینا تصوراتت هست منم گاهی کسی رو میبینم فک کنم خواب و اینا باهم ترکیب میشن تو اینترنت یک سرچ بز ...

مگه میشه اخه وجود نداشته باشه ادم با پوستو گوشت خون احساسش میکنه 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
دقیقا من قشنگ حس میکنم ی چیزی تو مایه های سیاه وقرمز که روم افتاده وگرنه که دست وپاقفل شدن ترسی ندار ...

یعنی به شکل کسی نیدیش بدون شکل دیدیش

2728
من نمی‌دونم چرا اینو قبول ندارم.اصلا.من ی بختیک دیده ی ماهرم،هربار ک تنهام فقط میاد پیشم،فقط با دعا ...

اره فقط راهش ایت الکرسی من که همیشه قران بالا سرمه همیشه ایت الکرسی میخونم 

مگه میشه اخه وجود نداشته باشه ادم با پوستو گوشت خون احساسش میکنه 

اون درد قفسه ی سینه به علت های دیگ ای هست

عزیزم من از خودم که نمیگم کلی تحقیق کردم و مطلب خوندم حتی گاهی شبها چند بار پشت سر هم میشدم که از ترس ترجیح میدادم نخوابم 

حالت ترسناکی هست اما هیچ موجودی نیست بازم میگم اسمش فلج خوابه برو یک سرچی بکن

از هیچی نترس عزیزم این فقط به حالت عصبیه به منم زیاد دست میده ولی دیگه نمیترسم این جور موقع ها سعی ک ...

اره بعد ایت الکرسی خوندن وقتی یه هین بلند میکشم بیدار میشم 

2740
اون تا خوابت نبره که نمیوفته روت الکی به خودت استرس نده

دست خود ادم نیست تجربه وحشتناکی داشتمو به هر کسی بگم میگه خیالات ور داشته 

اون درد قفسه ی سینه به علت های دیگ ای هست عزیزم من از خودم که نمیگم کلی تحقیق کردم و مطلب خوندم حتی ...

گلم اصلا واقعی نباشه وقتی ادمو میترسونه 

چطوری 

ی بار دیدم یه هیبتی شبیه غول سفید کنارم ایستاده و داشت بهم نگاه میکرد و ترسناک بود یبارم یه پسر جوون بود خوش سیما از پشت بهم چسبیده بود بعدش دیگه صلوات فرستادم تا رفتن

خدا جونم شکرت❤