2737
2734
عنوان

برق ها رفته 🥺🥺🥺بختک ،

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 55 پست
ی بار دیدم یه هیبتی شبیه غول سفید کنارم ایستاده و داشت بهم نگاه میکرد و ترسناک بود یبارم یه پسر جوون ...

ایت الکرسی بخون 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری بودش

از بچگی یکی یادمه ی چیزی منو میکشید سمت خودش هرچی داد میزدم انگار صدان بلند نمیشم کسی صدامو نمیشنید

ی بارم چند سال پیش خواهرمو دیدم مث بختک افتاد به جونن😐😐

https://harfeto.timefriend.net/16208550532255
از بچگی یکی یادمه ی چیزی منو میکشید سمت خودش هرچی داد میزدم انگار صدان بلند نمیشم کسی صدامو نمیشنید ...

ایت الکرسی بخون از ایت الکرسی میترسن

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2731
یادمه خوابگاه ۴ تا هم اتاقی بودیم توو دو شب پشت سر هم چهارتامون درگیر بختک شدیم

ای وای بختک نبوده پس مطمعا هستم 

یعنی چی عزیزم؟

یه بار ۱۲روز شوهرم پیش زود تو خونه سر کار نرفته بودش ۱۲روز هر روز بیدار میشد کابینت هارو تمیز میکرد گرد گیری میکردش و من هر روز با صدای برخورد در کابینت ها بلند میشدم از خواب روز ۱۳شوهرمو راه انداختم رفت سر کار گرفتم خابیدم تو خاب بیداری بودم که صدای کابینت ها میومدش منم گفت اراد تویی؟ یه صدایی اومدش گفت اره من تو خواب بیداری بودم که دوهزاریم افتاد امروز شوهرم خونه نیستش که تا خاستم بلند شم به سایه سنگین افتاد روم خیلی بد بودش تا ایت الکرسی خوندم ولم کرد چشام باز شدش 🥺

2738
یعنی چی عزیزم؟

الان هم معمعا چیزی که رو چهار تا تون هم زمان افتاده هر چیزی بوده به غیر از بختک 

چه وحشتناک مراقب خودت باش عزیزم

از اون موقع همیشه بالا تخت قران میزارم همیشه ایت الکرسی میخونم قبل خواب