2737
2734
عنوان

برق ها رفته 🥺🥺🥺بختک ،

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 55 پست
[QUOTE=190033918]بختک افتاده روت [/QUOTE این فقط یک حالته وگرنه چیزی رو ما نمی افته این حالت فقط به ...

نه به خدا برای من فرق داشت یه سایه یه هیبت مرد داشت نزدیکم میشد 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی نمی گیرتت اونا عقط داستان و افسانه ی  این فقط دلیلش بی نظمی درخواب و استرس و...

چرا فقط رو بعضیا میوفته اخه عمم بااین سنش تجربه نکرده بااینکه استرس واینام داره 

اولین بار تو بچگیم بختک روم افتاد اینقد ترسیده بودم رفتم تو بغل مامانم ولی انقد این اتفاق افتاده عاد ...

به بار تو نامزدی به شکل یه هیبت مرد یه سایه داشت تو خواب نزدیکم میشد و بلند اسمم رو صدا میزد هر چقدر جیغ میکشدم کسی صدامو نشنیدش دومین بار خیلی وحشتانک بود 🥺

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2728

اره اینا تصوراتت هست منم گاهی کسی رو میبینم فک کنم خواب و اینا باهم ترکیب میشن

تو اینترنت یک سرچ بزن میبینی هزاران نفر مثل ما هستن و اون کسی هم که میبینی وجود خارجی نداره 

دقیقا من قشنگ حس میکنم ی چیزی تو مایه های سیاه وقرمز که روم افتاده وگرنه که دست وپاقفل شدن ترسی نداره

کسی نمی گیرتت اونا عقط داستان و افسانه ی  این فقط دلیلش بی نظمی درخواب و استرس و...

من نمی‌دونم چرا اینو قبول ندارم.اصلا.من ی بختیک دیده ی ماهرم،هربار ک تنهام فقط میاد پیشم،فقط با دعا میره،چنان عذابی بهم میده،گاهی تو گوشم پچ پچ می‌کنه.الان خداروشکر چون مدام بچم کنارمه خبری نیست.مجردیم هرشب بود.مجبور بودم از اتاق برم پیش مامانم

پس موجود ترسناک چیه که به ادم حمله ور میشه

2738
بعد یه مدت خوب میشی سعی کن بهش فکر نکنی

سعی میکنم ولی نمیشه از تاریکی به قدری وحشت دارم که حتی اگه خواب باشم کسی چراغو خا موش کنه زود بیدار میشم 

از هیچی نترس عزیزم این فقط به حالت عصبیه به منم زیاد دست میده ولی دیگه نمیترسم این جور موقع ها سعی کن با صدای بلند جیغ بکشی بیدار میشی 

دلم میخواد ساعت ها با یکی حرف بزنم بدون اینکه یادش بمونه چی گفتم😔
2706