2737
2739
عنوان

درد و ورم زانو

1560 بازدید | 12 پست

سلام به همگی من چندروزه پای چپ درد میکنه و از دیروز خیلی دردش شدید بود هیج جوره خوب نمیشد و زانوم ورم کرده خیلی پامو نمتونم تکون بدم امروز یه ذره با ماساژ بهتر بودم یهویی اینطوری شدم تا حالا پیش اومده واسه خودتون یا اطرافیان

مامانم یه مدت اینطور شده بود ولی یادم نمیاد چطور خوب شد 

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زانو درد دارم اما قسمت بالای زانو ولی ورم نداره

وقتایی ک فشار میاد بهش فقط دردش بیشتر میشه

شما یه دکتر برو چون ورم داره ممکنه خدایی نکرده اب اوردن یا ورم مفاصل و این چیزا باشه

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2731
چقدر طول کشید خوب بشن؟ورم پاشون از بین رفت؟

یکی دوهفته ای طول کشید آره ورمش رفت

حالا فردا ازش میپرسم میام بهتون میگم

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ورمو جدی بگیر

حتما برو دکتر

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740