2737
2739
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200399 بازدید | 2100 پست

دلم میخواد تک تک پست های این تاپیک رو توی اون تاپیکی هایی که خانوما ادعای پرنسس بودن میکنن، کپی کنم

همونجایی که خانوما میگن زن باید خونه بشینه و خانومی کنه!!!! خانومی کردن اینجوریه؟؟؟؟ شوهر کنی به این امید که مرد خوبی باشه

حالا اگه شانست زد و خوب بود که هیچی... اما اگه بد بود با بچه بی بچه ... به زور و زحمت بمونی به خاطر یه لقمه نون. یا یه سر پناه... چون جایی نداری بری

البته من میدونم مستقل بودن و شغل و درآمد داشتن سخته اما درست بودن و خوب بودنش رو نمیشه انکار کرد

من همه پیامارو نخوندم اما جای تو بودم استارتر طلاق میگرفتم هیچی مهم تراز بچم نیست 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تایپکتون خوندم چون خودم بچه طلاقم اینو خوندم ورود زندم که بهتون بگم اگه میتونید پیش بچتون بمونید من مادرم 15سال بخاطر من بیو بود شرایط زندگیمونم خیلی بد بود من شیرخوار بودم جداشدن بعد از 15سال بادحرف مردم احمق  مجبور شد ازدواج کن چون خواهر برادرس مجرد بودن خیلی سر من کتک خورد منو ول نمی کرد الان ازدواج کرد و من 18سالمه زندگیم خوبه اما از پدرم متنفرم اگه پولدارید  بچتون ول نکنید  از ناپدری ابی گرم نمیشه برای بچتون دعا میکنم واقعت  پیش ناپدری نگهش ندارین منت میزاره  اگه با شوهرتون دعوا کنید ناراحت میشه خیلی نزارید عذاب بکش خواهش میکنم

2728
آخی فقط یه ترامادول کوچیک مصرف میکنه؟ عزیزم یه کم مطالعه کن این آقا اعتیاد داره که میره سمت ترامادول

میگن طرف خوابه ولی این خانوم دیگه خودشو زده به خواب ترامادول حتی از متادون بدتره

عزیزم شوهر من معتاد که نیست‌ .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترامادول بخاطر یه سری مسائل جنسی مصرف میکنه گاهی پنهان از ...

دخترتو به زور از باباش گرفتی امیدوارم که از این جریانات چیزی متوجه نشده باشه، از فکر پس دادن بیا بیرون چون تو ذهن بچه تا آخر عمر میمونه و دیگه دوستت نداره تا آخر عمر

از اول نباید میاوردی پیش خودت 

اگه حسی به همسر جدیدت نداری، چرا باهاش موندی؟ 

2738
بابا چرا اینقدر فکرتون منفیه سریع حرف از تجاوز و اینا میزنید یعنی حالاچون چند مورد بوده همه ناپدریا ...

دقیقا وقتی مادر بچه هواسش به بچه اش باشه هیچ کس نمیتونه همچین غلطی بکنه ، جاش هم کنار مادرش امن تره تا نامادری

از طرفی اون آقا از اول گفته نمیخواد از دختر ایشون حرفی بشنوه و بقیه بفهمن و حانم با آگاهی انتخاب کرده پس الان حق داره نخواد بچه پیش اینا باشه 

الان خود اسی مقصره نه شوهرش ، بهترین راه اینه یا راضیش کنه یا جدا بشه

اینا انقدر مغزشون کوچیکه میگه حتما به فکر تجاوزه که میگه ببرش😐😐😐😐😐😐😐 عقل ندارن راحتن ، به فکر تجاوز بود که نمی‌گفت ببرش

اینجا قسمت تبادل نظره . و زیر همه کامنت ها گزینه ریپلای برای همه آزاده . بنابراین شما اگر مخاطب خاصی ...

شما خیلی بیکاری ک‌میگردی ببینی کی چی میگه عیب یابی کنی و اصرار داری نشون بدید خیلی آگاه و عاقلی .تبادل نطر در مورد صحبت استارتر باید انجام بشه.یا میتونید ب ایشون یه کمک میکنی یا عیب جویی از بقیه نکنید

بازم عجله کردی فقط حرف زده باشی. اینجا هر کی بخواد میتونه بفهمه من کی ام . حتی عکس پروفایلمم مال خود ...

الان اینا مایه تفاخر بود؟موفق باشید .من طرف بحثم شما نبودی ترجیح میدم دیگه جوابتو ندم.ریپلای نکن.سعی کن‌میخای کمک هم بکنی استارتر باشه نه بقیه افراد 

کجا برم؟؟؟ چی دارم‌ک برم؟ به چه پشتوانه ای برم؟ اونم‌تو این دوره زمونه که اینقدر زندگی سخت شده

مگه آرایشگری بلد نیستی؟ برگرد شهر خودت آرایشگری کن

زندگی زیباست...
2706