2733
2739
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200409 بازدید | 2100 پست
عزیزم شوهر من معتاد که نیست‌ .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترامادول بخاطر یه سری مسائل جنسی مصرف میکنه گاهی پنهان از ...

عزیزم به نظرم تصمیم درستی گرفتی. تو این وضعیت بچه بیاری هم اینکه پابند این آدم می شی هم اینکه بچه اولت دوبرابر آسیب می بینه چون تو هر وقتی هم که داری باید صرف بچه کوچیکتر کنی. ولی مواظب ترامادول مصرف کردنش باش. آدم عادی مصرف نمی کنه ازین چیزا. اینو ببین: با توجه به اینکه مکانیسم کنترل درد در ترامادول مشابه مورفین است. مصرف مداوم آن منجر به وابستگی فیزیکی و روانی مشابه اعتیاد به مواد مخدر می‌شود و مصرف طولانی مدت ترامادول منجر به اعتیاد به آن شده و درمانی کاملاً مشابه با درمان سوء مصرف مواد مخدری چون تریاک، کراک و هروئین دارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

@نی_نی_یار_5    

عزیزم سهمیع تاپیک ندارم

لطفا پی وی چک کن

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
عزیزم شوهر من معتاد که نیست‌ .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترامادول بخاطر یه سری مسائل جنسی مصرف میکنه گاهی پنهان از ...

آخی فقط یه ترامادول کوچیک مصرف میکنه؟ عزیزم یه کم مطالعه کن این آقا اعتیاد داره که میره سمت ترامادول

عزیزم چقدر وقت برای همسرت میذاری؟

شاید از وقتی دخترت اومده بیشتر به دخترت توجه میکنی؟

2740

یه چیزی بگم همش ریپلای نکنید بگید حرفام درست نیست و اینا من با اینکه شوهرم مرده خوبیه ولی یه روزی طلاق بگیرم میرم ۱۰.۱۵ سال برا خودم مجردی عشق میکنم کار میکنم از اون ورم زندگی و دنیا براخودمه نکه همش فکر شام برا ۳ نفر تمیزی خونه و قسط و فلان باشم موندم چطور خیلیا بعد طلاق فورا ازدواج میکنن اونم اکثرا میگن عاقلانه نبود 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

استارتر شاید باورت نشه ولی با خوندن تاپیکت گریه م گرفت چون هرشرایطی که بچت داره رو منم داشتم منم همه ی  این روزا رو کشیدم ناپدری ، و طلاق، و حس اضافه بودن...😞 اونجا که دخترت گفته

( حس میکنم یه غمی توقلبمه هرجا من میرم یکی ناراحت میشه ...)

این  حرفشو هنوزم که هنوزه با این سنم از اعماق قلبم حس میکنم🖤 این دقیقا حرفیه که منم از وقتی بچه بودم میگفتم لطفا خواهش میکنم بیشتر حواست بهش باشه من کودکی مزخرفی داشتم حس سربار بودن و دوست نداشته شدن و خانواده نداشتن رو همیشه همراهم داشتم هنوزم این خلا و ناراحتی رو دارم لطفا بیشتر بهش توجه کن خیلی گناه داره و بیشتر از اونچه که فکر کنی تنهاست 🖤😞

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
اسی عزیز از اگر پست من رو خون دید پستم رو لایک کنید تا ببینم که پستم رو خوندید و خیالم راحت بشه  ...

بابا چرا اینقدر فکرتون منفیه سریع حرف از تجاوز و اینا میزنید یعنی حالاچون چند مورد بوده همه ناپدریا تجاوز میکنن...قبول دارم ک باید مراقب دخترش باشه وتنهاش نزاره اما اینقدر بینی خوب نیس دیگه

2706