2737
2739
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200399 بازدید | 2100 پست
نمیدونی یا داری مسخره م میکنی؟اینکه حقوق و آزادی و امثالهم برای زنها میخوهن که اشکالی نداره ولی مادر ...

وقتی جایی یه کلمه جدید شنیدین و یه معنای ناقص ازش به گوشتون خورده ، دیگه همه جا لازم نیست ازش استفاده کنید. مثلا اینجا خیلی بی ربط بود 

علاوتا فمینیستا و روشنفکرا اگه نبودن شما هنوز حتی مدرسه هم نمیتونستی بری . روز شما خوش . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
والا معنای مادر واسه ما فرق میکنه ،شاید مادرای شما جور دیگه بودن،نظر من همینه دوست نداری مشکل خودته

عزیزم پدر مادرمن شکرخدابالاسرمونن خداپدرهادرهمه روحفظ کنه ولی نمک نزنیم بزخم دیگران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐😐😐

بهتر از اینه اوراه باشه حداقل ساک یه دست نیست اونا بهش محبت میکنن 

استاتر و همسرسابقش که جدا نمیشن از ازدواج مجددشون پس بهتره بجایی اینکه مثل توپ فوتبال این طرف و اونطرف باشه یه جایی امن باشه و جایی باشه که حداقل بخوانش و بهش محبت کنه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
عزیزم اگه پدرش باهاش خوبه بچه رو بدی بهش بهتره میتونی گاهی اوقات ببینیش اینجوری که شوهرت ناراضیه از ...

اگه پدرش خوب بود که میزاشتم بمونه همونجا. پدرش خیلی بی اعصاب بود الان‌بدتر هم شده. باور کن این اواخر ک یچم‌اونجا بود هر وقت میاوردمش ین جای بدنش کبود بود. یا زن باباش زده بود یا باباش😭

2731
بحث ارزش یه شوهر نیست. آخه پاشیدن زندگی اونم‌زندگی‌دوم خیلی عواقب داره. میدونم‌همین تصمیمم‌بازم سرنو ...

ببین خودت رو به اون راه نزن

من خودم صد در صد مخالف طلاقم ولی مورد تو خیلی فرق داره.

الان مادر یه دختر بیکسی هستی که به شدت در معرض خطره و شوهر دومت هم آدم درستی نیست شوهر اولت هم که عوضیه بچه رو ول کرده به امان خدا.

این زندگی که توش هستی جز آسیب برای خودت و دخترت چیزی نداره 

فلج که نیستی شکر خدا برو کار پیدا کن شده توی رستورانها و تالارها ، آرایشگرم که بودی میتونی دوباره شروع کنی نتونستی برو کارهای خدماتی تالارها کار کن ولی نذااااااار دخترت بدبخت تر و بیکس تر از این بشه.

اون زندگی که باید سعی میکردی توش بمونی زندگی اولت بود که حداقل واسه دخترت یه سقف امنی بود . این زندگی دومت با یه معتاد ترامادولی زندگی نیست به خدا همش آسیبه

پروردگارم من به لطف تو بسیار امیدوارم چون تو بینهایت مهربان و توانایی. 
اگه پدرش خوب بود که میزاشتم بمونه همونجا. پدرش خیلی بی اعصاب بود الان‌بدتر هم شده. باور کن این اواخر ...

به فکر بچه ات باش.

دختر گلت رو برش دار از این ترامادولی جداشو برو با سختی هم شده یه مدت خونه پدر و مادرت بمون کار پیدا کن مستقل شو .

حتی پدر و مادر هم نداری برو یه زیرزمینی جایی یه مدت تا کار پیدا کنی وضعت بهتر بشه بهتر از این زندگیه که داری.

تازه از نظر قانونی شوهر اولت باید مخارج بچه رو کامل بده .

اگه نمیده دادگاه شکایت کن ازش بگیر.

زندگی دخترت رو برای موندن کنار یه مرد بی ارزش فنا نکن. به خدا مسئولی در مقابلش.

ای خدا دوست دارم به عرش خدا فریاد بزنم از بیکسی دخترت.

تو رو به خدا بچسب به دخترت قبل اینکه پشیمون بشی

2738
 بچه پیش باباش بمونه بهتره اگه میخاستی دوباره ازدواج کنی طلاق چرا گرفتی حداقل بچه رو نگیرید دی ...

بچه بیچاره خیلی بیکسه نامادریش اونقدر زده کبودش کرده .

اون نامادریه بی وجدانه یکی نیست به مادر واقعیش بگه تو که مادری چرا بچه ات رو برنمیداری از این جهنم نجاتش بدی.

اگه پدرش خوب بود که میزاشتم بمونه همونجا. پدرش خیلی بی اعصاب بود الان‌بدتر هم شده. باور کن این اواخر ...

مطمعن باش آه دخترت دامن تو و باباشو میگیره...نه شوهر جدید تو نه زن باباش مسئولیتی در قبالش ندارن..وظیفه ی تو هست براش آرامش درست کنی طلاق بگیر برو تو خونه ها کار کن ولی برا دخترت آرامش بیار. تو رو بخدا دخترتو ول نکن 

و خدایی که در این نزدیکی هاست
بچه بیچاره خیلی بیکسه نامادریش اونقدر زده کبودش کرده . اون نامادریه بی وجدانه یکی نیست به مادر واقع ...

عزیزم نمیخام خودمو توجیه کنم ولی شوهرم الان خیلی خوبیا هم داره. همش که بدی نیست. من باهاش حرف زدم و گفتم اگه بخای به رفتارت ادامه بدی بچمو بر میدارم ومیرم. از طلاق گرفتن من خیلی میترسه. تهدیدش کردم که جدا میشم ازت. 

فعلا که ترجیح داده تو خونه‌حرف نمیزنه با هیچ‌ کس😒 بخدا اینقدر از اون طلاقم آسیب بهم رسیده دیگه وحشت دارم از طلاق گرفتن و به هم پاشیدن زندگیم😔

وای بدون بچه ات میتونی ؟ بین  شوهرت و بچه ات باید یکی انتخاب کنی . بگو نفله بچه خودتم بود میذاشتی همین کارو میکردی . بگو ناراحت خرج شکم بچه منی ک تو میخوای بدی  من خودم کار میکنم خرج بچمو میدم 

مطمعن باش آه دخترت دامن تو و باباشو میگیره...نه شوهر جدید تو نه زن باباش مسئولیتی در قبالش ندارن..وظ ...

من نمیگم مادر خوبی هستم. اگه خوب بودم که تو تصمیمی که برای جدا شدن از پدرش گرفتم بچم رو هم در نظر میگرفتم ولی... الان همه چی رو به جون خریدم و‌بچمو آوردم. کسی نمیدونه وقتی از من دور بود چی به من گذشت و چطور تونستم روز و شبامو‌ بگذرونم. الان هم با چنگ و دندون چسبیدمش. دارم قایمکی بچمو بزرگ میکنم. بخداااا سخته دولا دولا بچه بزرگ کنی که کسی نفهمه بچه داری 😭

عزیزم نمیخام خودمو توجیه کنم ولی شوهرم الان خیلی خوبیا هم داره. همش که بدی نیست. من باهاش حرف زدم و ...

پس اگه میخوای تو این زندگی بمونی تو رو خدا اولویتت دخترت باشه  ؛ خیلی جدییییی و قاطع به شوهرت بگو خم به ابروی دخترت بیاره تحمل نمیکنی همه چیزو بهم می ریزی . 

حواست خیلی به دخترت باشه نذار حس بیکسی کنه من دیدم دختر توی این سن از حس تنهایی خودکشی کرده . از شما دور باشه انشا... .

درضمن به هیچ وجه دخترت رو با شوهرت تنها نذار چون شوهرت هرچی باشه ناپدریه مخصوصا با اون داروی بدی که مصرف میکنه. 

اگه میخوای تو این زندگی بمونی یه فکردی به حال مصرف ترامادول شوهرت هم کن چه مطمئنم مشکلات زیادی ایجاد میکنه .

2706