2737
2739
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200399 بازدید | 2100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همش تو رویاهام میگم اگ از شوهرم جدا شدم قبلش سرکار رفته باشم ی خونه بگیرم کنار خونه بابام خوش و خرم با بچم زندگی کنم 😐 هیچوق فک نمیکنم برم با ی شوهر بدتر از قبلی تو یه دخمه هی هم تشکر کنم ممنون بچمو تحمل میکنی😐بعد ک بچم سنش بیشتر شد مثلا هیفده هیجده بشم چهل ساله با یک انسان فهمیده ازدواج کنم😐

برای قبولیم توی کنکور 1400 یه صلوات میفرستین ممنون😍
2731

نمیدونم چی بگم خیلی موقعیت عذاب آوریه مخصوصا واسه اون طفل معصوم 

فقط از من به تو نصیحت اینو که میگم جدی بگیر اگه دخترت پیشتون موندگار شد حتی برای یه حموم رفتن هم دخترت رو با شوهرت تنها نزار  ازت خواهش میکنم این موضوع رو جدی بگیر

گلم من فقط یه سوال دارم 

چه کسی تصمیم گرفت اون دختر به دنیا بیاد؟ 

فقط اگه به این موضوع فکر کنی میفهمی که باید چه راهی انتحاب کنی

من حتی گلدون های خونمو هم نمی‌پسپارم دست کسی چه براه اگه بچه داشته باشم و کسی جرات کنه بگه نمیخوامش 

خداروشکر میگم آدم غیرت داشته باشه بره کار کنه مجبور نشه به خاطر یه وعده غذا خودشو زیر پا بندازه 

آن کیست که از روی کرم با ما وفاداری کند... 
با اینکه دخترم بی نهایت مهربونه و‌ بهش محبت میکنه. میگم خدایا این چطور دلش میاد بگه ببر این‌بچه رو😭 ...

اخی عزییزم  

واسه همین چیزاس که به خاطر بچم موندم و دارم زندگی میکنما. 

خدا بهتون کمک کنه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2738
ینی ی شوهر انقد ارزش داره ک ادم بخاطرش از بچه ش بگذره !!!درک نمیتونم 

بحث ارزش یه شوهر نیست. آخه پاشیدن زندگی اونم‌زندگی‌دوم خیلی عواقب داره. میدونم‌همین تصمیمم‌بازم سرنوشت دختر معصومم رو دچار چالش میکنه. گناه داره طفلی اینقدر از این شاخه به اون شاخه پریده بدون سرپناه

اگه آرایشگری خوندی حتما پس انداز داری کاری چیزی پیدا کن یه خونه ای نزدیک خونه ی خودت،مهریه یا نفقه ی خودت و دخترت هم هست نمیدونم چقدره ولی شاید بشه(سخته ولی خب خیلی خوب میشه مثلا دو تا واحد روبروی هم اینجوری هم دخترت پیشته هم حس بدی پیدا نمیکنه) 

اخی عزییزم      واسه همین چیزاس که به خاطر بچم موندم و دارم زندگی میکنما.  خدا ...

عزیزم کار خوبی میکنی. من اشتباه کردم دوست دارم شماها از اشتباه من درس بگیرین. ما مادرها هرچقدرم شعار بدیم مگه من چندبار زندگی میکنم که بخاطر بچه خودمو ندیده بگیرم، بازم مهم ترین اولویت زندگی مون بچه هامونن..... تورو ب این شبای عزیز اشتباه طلاق نگیرید ‌ عجله نکنید برای به هم زدن آشیانه ی بچه هاتون

بحث ارزش یه شوهر نیست. آخه پاشیدن زندگی اونم‌زندگی‌دوم خیلی عواقب داره. میدونم‌همین تصمیمم‌بازم سرنو ...

من خودم بادوتا بچه جداشدم بخاطر بچه هام هیچوقت ازدواج نمیکنم چون میدونم زندگی دوم اونم با بچه چقدر سخته نمیدونی بچه رو نگه داری یا شوهرو 

بحث ارزش یه شوهر نیست. آخه پاشیدن زندگی اونم‌زندگی‌دوم خیلی عواقب داره. میدونم‌همین تصمیمم‌بازم سرنو ...

کاش ازاول به شرطی ازدواج‌میکردی که همه بدونن که دختر دارید، پنهون کاری تو این موارد خوب نیست( البته گفتید مادرشون اینجوری گفتن) 

نذر کن، دعاکن خدا به دل همسرت مهر دخترتو بندازه، ناامید نشو. خدابزرگه🌹

2706