2733
2739
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200407 بازدید | 2100 پست

نگاهی به تاپیکا قبلت کردم خانم دخترت بزرگ شده شوهرت ازت جوان تره وقرصا وداروهای تحریک کننده ومخدر استفاده میکنه باچه جراتی دخترو توخونه این شوهر نگه میداری گلم بده دست پدر یا مادر بزرگ پدری یا پدر مادر خودت مرتب برو سربزن کم خیلی کم بیارش خونه خودت مگر از جفتش تکون نخوری نه روز نه شب .من مشکوکم 

خانم یکم یواش ترخودتوبزارجای این بدبخت خودت میتونی تااخرعمرت مجردباشی؟این خانم جونه گناه که نکرده به ...

والا معنای مادر واسه ما فرق میکنه ،شاید مادرای شما جور دیگه بودن،نظر من همینه دوست نداری مشکل خودته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا خیرش بده گریم گرفت  کلا من چیزی که متوجه شدم از همه زندگی ها‌مگه که ایتکه خیلی استثنا ...

دقیقا وقتی بدوننن زن مصمم هست ساکت میشن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

یه مادر تحت هیچ شرایطی نباید بچه اش رو تنها بزاره .. هیچ شرایطی .

من خودم دخترم دو سالش بود که جدا شدم .‌. چهار سالش بود که ازدواج مجدد کردم و از روز اول با شوهر دومم طی کردم که اگر منو میخوای فقط کنار دخترم باید بخوای .

خدا رو هزاران بار شکر که شوهرم واقعا دخترم رو دوس داره و از بچگی بهش بابا میگه و الان دخترم ۱۰ سالشه از یه پدر و دختر واقعی با هم بهترن 

الان یه دختر دو ساله دارم شوهرم قسم میخوره اول دختر بزرگم رو دوس دارم بعد کوچیکه رو .

هنوزم با وجود این شرایط همیشه بهش گوشزد میکنم که روزگاری اگر بنا باشه انتخاب کنم بین شما دو نفر مطمعن باش انتخابم دخترمه .

هیچوقت ام اجازه ندادم دخترم خونه باباش بره حتی برای یک ساعت تا به امروز فقط باباش اجازه داره بیاد اینجا ببینتش و بره .

برای دخترت اینقدر ارج و قرب قائل باشه که کسی جرات نکنه بهش بگه بالای چشمت ابروعه .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
2742
روزی هزار بار خودمو نفرین میکنم چرا جدا شدم. کاش هرکی بچه داره به طلاق حتی لحظه ای هم فکر نکنه. بچه ...

بنظرم بشین منطقی با شوهرت فعلیت حرف بزن ، اگر دیدی باز مخالفه، ازش جدا بشو، بچه ات مهم تره، چون تو مسئول به دنیا آوردنشی، شوهرتم اگر انسان بود و انسانیت داشت اینطور رفتار نمیکرد

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
یه مادر تحت هیچ شرایطی نباید بچه اش رو تنها بزاره .. هیچ شرایطی . من خودم دخترم دو سالش بود که جدا ...

افرین به شما

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
چطور متوجه شدی که بابای خوبی برای بچه هات میشه؟شوهرتم بچه داشت؟

همون اول اشناییمون تا از دلتنگی برای بچه هام گفتم همه تلاشش این بود بریم ببینمشون کاری که حتی خانوادم جسارتشو نداشتن اون به جنگ با پدر بچه ها رفت با ده تا وکیل حرف زد هنوز حرفی از ازدواج نبود بینمون و تا من چشمام پر میشد از اشک اون زودتر از من اشک میریخت و دیدم که چه پدر عاشقیه برای بچه های خودش که تو این شرایطن و چقدر انسانه

2738
استاتر  جان کاش مادر شما یا مادر همسرسابقتون بچه رو نگه میداشت اینجوری بچه ارامش بیشتری داشت

نه عزیزم اتفاقا بچه اینجوری حس میکنه نه پدر داره و نه مادر 

یعنی در عین حالی که پدر و مادر داره هیچکدوم حاضر نیستن کنارش باشن 

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
خواهشا با کوچکتر خودتون ازدواج نکنید اونم دوم ک بخاطر چشم هم چشمی باشه بعدم هزار سرکوفت.الان خواهرم۲ ...

ازدواج این شکلی که با آه یه طفل معصوم شروع بشه سرانجامی نداره، به خواهرت بگو صبر کنه یک مورد بهتر عاقل فهمیده و انسان بیاد سراغش

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
دقت کردین ۹۰ درصد زوجینی که طلاق گرفته اند بچشون دختره ، پس نتیجه میگیریم مرد عاشق بچش پسر میشه ، ای ...

نه عزیز کاملا برعکسه

مردی که بچش پسر میشه بیشتر پابند زندگیش میشه چون مردا کلا احمقند و پسر پرستن

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

واقعا دلم به حال همچین بچه های که قربانی نادانی دونفر میشن میسوزه و دختر تو تنها و آخرین  قربانی نیست! کاش بجای ناله و غرغر کردن همون اول خودت رو درست میکردی بجای اینکه از یه آدم اشتباه دیگه به اشتباه دیگه پناه ببری بخاطر دخترت هم شده بود اول خودتو رو درست میکردی که بتونی مستقل زندگی کنی بتونی یه زندگی سالم برای دخترت فراهم کنی از اولش فقط به فکر خودت بودی و خودخواهی هات وقتی کم آوردی از دل سوختن برای بچه ت استفاده میکنی!! جای دخترت تو پرورشگاه بهتره تا شوت شدن اینور اونور اونم تو این سن حساس ! فقط روح‌و روانش رو دارید تباه میکنید!!!

یعنی چی به هیچ کس بیشتر از اندازه ظرفیتش بها نده ؟!مگه ما کرونومتر دستمونه که بفهمیم طرف از چه مرحله ای به بعد هار میشه آخه  
نه عزیزم اتفاقا بچه اینجوری حس میکنه نه پدر داره و نه مادر  یعنی در عین حالی که پدر و مادر دار ...

این از دیدگاه شما هست 

ولی خونه پدر کتک بخوره خونه مادر بی احترامی بهش بشه پدرومادر میخواد چیکار 

اگه خونه مادربزرگ باشه مادربزرگ و پدربزگ بغلش میکنن  براش وسایل میخرن بازار میبرنش شبا بهش قصه میگن هرروز رو لب بچه خنده میشینه و دلش نمیشکنه 

پدرومادر هم الان نیان بگن بچم بچم  خب از اول به فکر این چیزا بودن دا 

بنظرت اسی با شوهرقبلیش بود اینقد دلش خون و چشاش گریون بود که الان هست 

2706