2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200532 بازدید | 2100 پست

خواهشا با کوچکتر خودتون ازدواج نکنید اونم دوم ک بخاطر چشم هم چشمی باشه بعدم هزار سرکوفت.الان خواهرم۲۶سالشه خاستگاری داره هردو هم میخان پسره۵سال کوچکتر خواهرم ی پسر داره پیش پدرشه ولی خاستگارش گفته حق نداری بچت بیاری پیش خودا حالا خواهرم مونده میگه ی وقت بی پناه بشه من چیکار کنم حالا دودله با اینکه خیلی هم دوست دارن

همه زندگیه مشترکو فدای بچه میکنن، شما برعکسی انگار، دیدتو عوض کن، البته فکر کنم هنوز مادرنشدی که این ...

زن داداش سابق من دختزشو داد ب داداشم ک ازدواج کنه همه مادر نیستن بعضیا فقط شناسنامه ای مادر یا پدرن

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن داداش سابق من دختزشو داد ب داداشم ک ازدواج کنه همه مادر نیستن بعضیا فقط شناسنامه ای مادر یا پدرن

واقعا، خدا شما رو واسه اون بچه حفظ کنه، بچه بی مادر خیلی سخت بزرگ میشه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2731

دختر اخه تو چ خیری از ازدواج اولت دیدی که رفتی دوباره ازدواج کردی ..خودتو دختر تنها باهم زندگی میکردین هزارکار هست که میتونستی انجام بدی و خرجتو دربیاری 

واقعا دلم به حال بچه ت سوخت 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
اتاق بچه جداست. طفلی شام میخوره میدوعه میره تو اتاقش که تو دست‌و‌پا نباشه. شوهرم کلا با بودنش مشکل د ...

واای استارتر چقد تو شرایط هم هسیم منم مثل خودتم.درخواست دوستی میدم قبول کنم ی کم درد دل کنیم ازشزچرایط خودم. بگم

واقعا، خدا شما رو واسه اون بچه حفظ کنه، بچه بی مادر خیلی سخت بزرگ میشه

اره خیلی سخته واقعا هیچ کسی حتی ما هم جای مادرو براش نمیتونیم پر کنیم اونوقت بعضیا اینجا میگن بچه رو بده ب باباش یا بدتر میگن بده بهزیستی انگار بچه طفلی خودش خواسته بیاد هر وقت خواستن بچه بیارن هروقتم مزاحم زندگیشون شد بدن بهزیستی یا ب هم پاسش بدن عجب دنیای بی رحمی شده خوب دلشون میاد

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2740
چرا دختر بچه رو بردی زیر دست ناپدری؟؟؟نمیتونستی بخاطر بچه ات ازدواج نکنی دیگه؟یا حداقل پیش باباش یهت ...

خانم یکم یواش ترخودتوبزارجای این بدبخت خودت میتونی تااخرعمرت مجردباشی؟این خانم جونه گناه که نکرده بهتربودبایه بچه دارازدواج میکردنه که اینجوری بهش بگی اگه ازدواج نمیکنن فکرمیکنین هرکی مطلقه س چشمش دنبال شوهرتونه اگه ازدواج میکنن توهین می کنین بهشون بس کنیددیگه بدبخت هرکی میاددرد دل ..‌‌

مگه من گفتم مسئول نیس؟؟کجای کامنتم دیدی نوشته باشم بچتو بذار وبرو ازدواج کن؟اگر اینو دیدی شمادرست می ...

برداشت من این بود که نباید به‌خاطر بچه ازدواج نکنه ون گفتم چون مسیولیت پذیرفته شاید مجبور بشه ازدواج هم نکنه .

البته امیدوارم نخوان تنها زندگی کنند .چون تنهایی سخته .

نمیشه قضاوت کرد ما توشرایط شما نبودیم .ولی دختر پیش مادر جاش راحت تره 

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
چقد برا دخترت اشک ریختم بیا مادری کن اصلا و ابدا ازش نگذر والا قحطی شوهر نیس جدا شو جدا زندگی کن برو ...

من خودم یه آدم جدی و سختم. یه دختر 9ساله دارم برای دختر استارتر چقدر اشک ریختم دلم خون شد. چقدر معصوم هست این بچه و چقدر بچه من ناشکره. 

خواهشا با کوچکتر خودتون ازدواج نکنید اونم دوم ک بخاطر چشم هم چشمی باشه بعدم هزار سرکوفت.الان خواهرم۲ ...

اشتباه مطلق. ما نمونه همینو داشتیم تو آشناها. سر بچه به مشکل خوردن و بعد کلی دردسر و آواره شدن بچه ازین خونه به اون خونه مجدداً طلاق. حتی خارج ایرانم دقت کنی اکثر کسانی که بچه دارن و جدا می شن با کسی ازدواج می کنن که اونم بچه داشته باشه. که شرایط مشابه باشه. به ندرت یه مجرد می ره با کسی که از ازدواج قبلی بچه داره.

عزیز من به جای مطرح کردن مشکلاتت توی نی نی سایت و مشاوره گرفتن از کاربرانی که اکثریتشون زیر ۲۰ سال سن دارن و تجربه چندانی از زندگی و فراز و فرودهاشن ندارن و بر پایه احساسات مطلق حرف می زنند و راهنماییت میکنن ، چرا یک مشاور با تجربه و اگاه ( نه هر مشاوری) پیدا نمیکنی تا در این راه کمکت کنه . اینجا فقط قضاوتت میکنن بدون اینکه حتی یک روز با شرایط تو زندگی کرده باشن . اینجا غمی از غمهای تو کم نمیشه فقط بار دلت بیشتر میشه . موفق باشی . 

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز