2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200569 بازدید | 2100 پست
۱۵  سالگی ازدواج کردم ۶ ماهه باردار بودم  شوهرم فوت کرد  بچه رو ازم گرفتن  منم&n ...

لعنت به این قانون مسخره دنیا که یه بچه رو از مادرش میتونن جدا کنن مادری که بچشو از وجود خودش اورده اونوقت ننه بزرگ و عمه و عمو مهم تر میشن ببخشید یه لحظه اعصابم خورد شد

عشقمی تو یعنی😂😂😂اول اولی

جیگلی😍😍😂😘😘❤❤

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جیگلی😍😍😂😘😘❤❤

موچ💃

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
روزی هزار بار خودمو نفرین میکنم چرا جدا شدم. کاش هرکی بچه داره به طلاق حتی لحظه ای هم فکر نکنه. بچه ...

عزیزم بی چاره  آوارگی و احسلس سر بار بودن خیلی بده 😔😔😔😔 من بودم طلاق میگرفتم بخدا   بچمو نگه میداشتم  بخدا بدترین خاطرات زندگیش میشه این دختر بدبخت 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
2731
روزی هزار بار خودمو نفرین میکنم چرا جدا شدم. کاش هرکی بچه داره به طلاق حتی لحظه ای هم فکر نکنه. بچه ...

میشه جدا شد ولی اگر امکانش هست ازدواج نکرد چون قرار نیست یک آدم توی زندگی له بشه به خاطر بچه

وقتی طلاق گرفتم انگار رو ابرا بودم. دخترم پیشم بود. کار میکردم و ب دخترم میرسیدم و باهم عشق میکردیم.  تا اینکه دخترم شد 7 سالش و باباش ازم گرفتش😔

چون تو طلاقنامه ب جای حضانت نوشته بودن حق ملاقات برای مادر از شنبه تا چهارشنبه. 

کابوس اون روزای اول ک دخترم ازم دور بود هنوز شبها آرومم نمیزاره. 

پیش خودم امیدوار بودم که چند وقت نگهش میداره و خسته میشه دوباره میده ب خودم بچه رو.... 

ولی اون رفت ازدواج کرد و شرطشم برای ازدواجش این بوده ک بچه رو باید نگه داره زنه...

این متنی هست که یکسال و نیم  قبل نوشتین

لطفا لطفا و لطفا این و بعدش و بخونین(من که به هق هق گریه های دخترتون رسیدم نتونستم بخونم )

حالا خودتون و دخترتون مهمین یا اون آقا (البته امیدوارم بجه ای ازش نداشته باشین)

لطفا پدر و مادرم  را یه فاتحه مهمان کنید  
موچ💃

ماچ💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🤪😄

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ماچ💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🤪😄

💍💍💍💍💍💍💍💍💖💖💖😍😍😍😂😂😂😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
💍💍💍💍💍💍💍💍💖💖💖😍😍😍😂😂😂😂

دیوونه😄

او باید همون اول باهاش ب توافق میرسیدی حالا شوهر من روز اول گفت ک حضانت و نگه داری بچه باتو نباشه ولی هروقت خواستی ببینش کلا بچم پیش پدرش بوذ.حالا نزدیم پنج سال گذشته پسرم ی روز خونم نمونده خودش نخاسته بیاد.خداروشکر پدرش زندس ک پیشش بمونه نخاد یکی مثل شوهرم براش پدری کنه.شماهم باید همون اول بین خودتون حلش میکردین

دختر بچه رو چجوری جرات میکنی . شوهرت برا تو شوهره برا اون غریبه اینهمه خبرای تلویزیونو مجازی رو نخوندی . همه مردا اینجوری نیستن که کنترل شهوتشون دستشون نباشه ولی تو احتمال بده یه صدم درصد نتونه شهوتشو کنترل کنه 

دیوونه😄

😂😂😂😂

بچه ات رو بده به پدرش .بیکاری بچه رو گرفتی اینجوری به زندگی مشترکت ضرر میزنی

همه زندگیه مشترکو فدای بچه میکنن، شما برعکسی انگار، دیدتو عوض کن، البته فکر کنم هنوز مادرنشدی که اینو درک کنی، یه تار موی بچشو آدم به هزاران هزار دنیا نمیده عزیز

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
چرا دختر بچه رو بردی زیر دست ناپدری؟؟؟نمیتونستی بخاطر بچه ات ازدواج نکنی دیگه؟یا حداقل پیش باباش یهت ...

پیش باباشم زیر دست نامادریه از هر دو طرف خوب نیست طفلی اسیب میبینه

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2706