2733
2734
عنوان

چرا مرگ به دادم نمیرسه ؟

289 بازدید | 16 پست

واقعا دیگه تحمل زندگی کردن ندارم 

خسته ام ........

دلم میخاد دیگه زنده نباشم دیگه نفس نکشم این همه رنج و عذابو تحمل نکنم 

ای خدا ..‌. تو واقعا هستی و داری میبینی چی به سرم اومده؟

دوستان من از تیر پارسال تهوع شدید گرفتم پیش فوق تخصص گوارش رفتم انواع آزمایشها و سونوگرافی نوشت برام دادم گفت میکروب معده داری واسه یک ماه آنتی بیوتیک خوردم بهتر شدم دوباره برگشت دوباره رفتم پیشش کلی قرص معده وغیره داد خوردم تا ۲ماه بهتر شدم باز شروع شد رفتم پیش دکتر کمی خوب شدم بازم شردع شد آندوسکپی نوشت دادم گفت همون میکروب معده و کمی رقلاکس بازم آنتی بیو تیک کمی خوب شدم بازم تهوع شروع شد الان ۱۱ماهه درمونده شدم همش این قضیه تکرار میشع نمیدونم چکار کنم دیگه با یه بچه از زندگی افتادم چا خوب نمیشم عسل و بابونه و آویشن و پونه هم خوردم کنارشون چه کنم دیگه منم این دردارو دارم منم خستم حال جسمیم افتضاحه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان من از تیر پارسال تهوع شدید گرفتم پیش فوق تخصص گوارش رفتم انواع آزمایشها و سونوگرافی نوشت برام ...

تست اوره آز تنفسی دادی ؟

درمان چهار داروییت رو عوض کردی ؟چند دوره درمان دارویی گرفتی

2740
دوستان من از تیر پارسال تهوع شدید گرفتم پیش فوق تخصص گوارش رفتم انواع آزمایشها و سونوگرافی نوشت برام ...

برو سراغ طب سنتی جای مطمین، ایشالا جواب میگیری 

یک سایت هم هست به اسم bouali.me  اینجا میتونی سوالتو بنویسی یا زنگ بزنی جواب میدن داروهای خودشونم تایید شده هست   

با ذکر مثال لطفا

مثلا مشکلاتی که مربوط به کبد، معده، گوارش،صفرا،  کلیه ، زنان، خون ..... بشه، برو تو سایتی که دادم قسمت پشتیبانی بعد سوالات طبقه بندی شده در مورد همه قسمتهای بدن جدا هست، اما پرسو جو کن جای مطمین حضوری مراجعه کن، اینا قم هستن گاهی غیر حضوری هم نسخه میدن 

2706