2737
2734
عنوان

اگه شما با مادرشوهرتون دعوا تون بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به شوهرم میگم باهاش صحبت کن

نمیگم سرد شو، چون اینطوری مادرشوهرمم بدتر از من متنفر میشه بیشتر اذیتم میکنه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2731

من با مادرش دعوا کردم

اگه همسرم با مادرش جور متفاوتی از قبل رفتار کنه شعور خودشو زیر سوال برده

با هر کسی از اقوامتون که مشکلی پیدا میکنین بقیه رو قاطی نکنین

دوست عزیزی که میگی منو ریپلای نکن، خوب کامنت نذار تا کسی ریپلایت نکنه   اینجا بخش"تبادل نظر"یه سایت عمومیه، اون چیزی که شما مینویسی و واکنشی در پی نداره چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی  

من هيچوقت با مادرشوهرم دعوام نميشه هميشه احترامشو نگه ميدارم تو هم همين كارو بكن كم كم اعتماد همسرتو جلب كن تا ازت حمايت كنه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

خودت باهاش سرد شو ولش

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2740

یعنی چی بگی با مادرت سرد شو ب احترام من؟از ریشه مشکل داره این طرز فکر..نمیبایس این حرفو بزنی ک بین تو   و اون یکیو بخواد انتخاب کنه..اصلا بچه خودت..تو رو ترجیح بده یا همسرشو؟ 

مطمئن باش اگه از مادرش سرد بشه یه روزیم از تو سرد میشه 

من حتی اگه بدترین دعوارو هم با مادرشوهرم داشته باشن از شوهرم‌نمیخوام باهاش بد بشه و سعی میکنم بین خودمون و بدون اینکه شوهرمو وارو ماجرا کنم دعوارو حل کنم تا هم من پیش شوهرم عزیز بمونم هم مادرش

شده از درد بخندی که نبارد چشمت...من در این خنده پُر غُصه مهارت دآرم.🙃 

مادرشه دیگه...

دعوای شما ربطی ب شوهرتون نداره

مسال زنانه رو ب شوهراتون نکشید بین خودتون باشه خودتون حلش کنید

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد

من با اینکه کلللللی مشکل دارم 

اصلا به شوهرم نمیگم سرد باش فقط میگم باهاش صحبت کن طرز فکر مامانت در مورد من عوض شه که همین کارم انجام نمیده متاسفانه 😓🤷‍♀️🤷‍♀️

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
2706